2018-02-13 00:00 Ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) informuoja, kad UAB „Skaitmeninio sertifikavimo centras“ (SSC) išduoti kvalifikuoti elektroninių parašų sertifikatai nebegalios nuo 2018 m. gegužės 11 d.
Atkreipiame asmenų, turinčių SSC išduotus kvalifikuotus elektroninių parašų sertifikatus, dėmesį, kad nuo 2018 m. gegužės 11 d. jie nebegalės šių sertifikatų naudoti kvalifikuotiems elektroniniams parašams kurti. Esant poreikiui pasirašinėti elektroninius dokumentus kvalifikuotu elektroniniu parašu, šie asmenys turėtų kreiptis į kitus paslaugų teikėjus, turinčius teisę išduoti kvalifikuotus elektroninių parašų sertifikatus. Asmenys pirmiausia turėtų įvertinti, kokią elektroninio parašo priemonę norėtų naudoti (lustinę kortelę, USB kriptografinį raktą ar mobilųjį elektroninį parašą), ir tada kreiptis į atitinkamus paslaugų teikėjus.
Platesnė informacija pateikiama RRT puslapyje http://www.rrt.lt/lt/pranesimai-spaudai/rrt-pratese-termina-b916.html.
Apdorojama...

Informacijos apie asmenų su judėjimo, regos bei klausos funkcijų sutrikimais aprūpinimą techninės pagalbos priemonėmis ir prašymų formų dėl techninės pagalbos priemonių įsigijimo teikimas

Informuojama apie asmenų su judėjimo, regos bei klausos funkcijų sutrikimais aprūpinimą techninės pagalbos priemonėmis, bei teikiamos prašymų formos dėl techninės pagalbos priemonių įsigijimo.

Kaina: nemokama

Priklauso grupėms

Gyvenimo įvykiai

Skirta

Gyventojams
Verslo subjektams

Interaktyvumo lygis 1

Teikėjas

Techninės pagalbos neįgaliesiems centras prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos
Internetinėje svetainėje pateikiamas Neįgaliųjų aprūpinimo techninės pagalbos priemonėmis ir šių priemonių įsigijimo išlaidų kompensavimo tvarkos aprašas, reglamentuojantis neįgaliųjų aprūpinimo tvarką, taip pat pateikiamos prašymų formos judėjimo, regos bei klausos techninės pagalbos priemonėms įsigyti, o taip pat elektroniniu būdu atsakoma į asmenų užduodamus klausimus, susijusius su aprūpinimu techninės pagalbos priemonėmis.

Už paslaugos teikimą atsakingų asmenų kontaktai

   
Bendra informacija:
AdresasMindaugo g. 42 A korpusas, LT 01311, Vilnius
Adresas internetehttp://www.tpnc.lt
Darbo laikasPirmadienis-Ketvirtadienis 8.00-16.45 Penktadienis 8.00-15.30 Pietų pertrauka 12.00 - 12.30
Įmonės kodas190789945
Adresas Lietuvoje:
Vilniaus m. sav., Vilnius, Mindaugo g. 42A-1
Vilniaus m. sav., Vilnius, Mindaugo g. 42A
Internetinė svetainė:
8 52 73 47 96, 8 52 72 11 06, el. p.: centras@tpnc.lt