2018-07-01 12:10Svarbi žinia visiems mobiliojo elektroninio parašo vartotojams.
Svarbi žinia visiems mobiliojo elektroninio parašo vartotojams.
Iki šių metų liepos 1 d. visi mobiliojo elektroninio parašo vartotojai turi pasikeisti SIM korteles.
Šis veiksmas yra būtinas didinant mobiliojo elektroninio parašo saugumo lygį ir vykdant ES ir Lietuvos Respublikos teisės aktus (Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą Nr. 910/2014 dėl elektroninės atpažinties ir elektroninių operacijų patikimumo užtikrinimo paslaugų vidaus rinkoje, kuriuo panaikinama Direktyva 1999/93/EB, ir Ryšių reguliavimo tarnybos sprendimą).
Vartotojai, norintys ir toliau naudotis m. parašo paslauga, turi kreiptis į savo mobiliojo ryšio operatorius ir sudaryti naujas m. parašo sutartis. Visi Lietuvoje veikiantys mobiliojo ryšio operatoriai m. parašo paslaugai reikalingas SIM korteles į naujus saugumo reikalavimus atitinkančias korteles keičia nemokamai.
Anksčiau išduoti m. parašo sertifikatai galios iki 2018 m. liepos 1 d. Iki šios dienos SIM kortelių nepasikeitusiems vartotojams m. parašo sutartys, vadovaujantis ES reglamentu ir RRT sprendimu, bus nutrauktos.
Apdorojama...

Informacijos apie asmenų su judėjimo, regos bei klausos funkcijų sutrikimais aprūpinimą techninės pagalbos priemonėmis ir prašymų formų dėl techninės pagalbos priemonių įsigijimo teikimas

Informuojama apie asmenų su judėjimo, regos bei klausos funkcijų sutrikimais aprūpinimą techninės pagalbos priemonėmis, bei teikiamos prašymų formos dėl techninės pagalbos priemonių įsigijimo.

Kaina: nemokama

Priklauso grupėms

Gyvenimo įvykiai

Skirta

Gyventojams
Verslo subjektams

Interaktyvumo lygis 1

Teikėjas

Techninės pagalbos neįgaliesiems centras prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos
Internetinėje svetainėje pateikiamas Neįgaliųjų aprūpinimo techninės pagalbos priemonėmis ir šių priemonių įsigijimo išlaidų kompensavimo tvarkos aprašas, reglamentuojantis neįgaliųjų aprūpinimo tvarką, taip pat pateikiamos prašymų formos judėjimo, regos bei klausos techninės pagalbos priemonėms įsigyti, o taip pat elektroniniu būdu atsakoma į asmenų užduodamus klausimus, susijusius su aprūpinimu techninės pagalbos priemonėmis.

Už paslaugos teikimą atsakingų asmenų kontaktai

   
Bendra informacija:
AdresasMindaugo g. 42 A korpusas, LT 01311, Vilnius
Adresas internetehttp://www.tpnc.lt
Darbo laikasPirmadienis-Ketvirtadienis 8.00-16.45 Penktadienis 8.00-15.30 Pietų pertrauka 12.00 - 12.30
Įmonės kodas190789945
Adresas Lietuvoje:
Vilniaus m. sav., Vilnius, Mindaugo g. 42A, LT-01311
Interneto svetainė:
8 52 73 47 96, 8 52 72 11 06, el. p.: centras@tpnc.lt