2018-07-01 12:10Svarbi žinia visiems mobiliojo elektroninio parašo vartotojams.
Svarbi žinia visiems mobiliojo elektroninio parašo vartotojams.
Iki šių metų liepos 1 d. visi mobiliojo elektroninio parašo vartotojai turi pasikeisti SIM korteles.
Šis veiksmas yra būtinas didinant mobiliojo elektroninio parašo saugumo lygį ir vykdant ES ir Lietuvos Respublikos teisės aktus (Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą Nr. 910/2014 dėl elektroninės atpažinties ir elektroninių operacijų patikimumo užtikrinimo paslaugų vidaus rinkoje, kuriuo panaikinama Direktyva 1999/93/EB, ir Ryšių reguliavimo tarnybos sprendimą).
Vartotojai, norintys ir toliau naudotis m. parašo paslauga, turi kreiptis į savo mobiliojo ryšio operatorius ir sudaryti naujas m. parašo sutartis. Visi Lietuvoje veikiantys mobiliojo ryšio operatoriai m. parašo paslaugai reikalingas SIM korteles į naujus saugumo reikalavimus atitinkančias korteles keičia nemokamai.
Anksčiau išduoti m. parašo sertifikatai galios iki 2018 m. liepos 1 d. Iki šios dienos SIM kortelių nepasikeitusiems vartotojams m. parašo sutartys, vadovaujantis ES reglamentu ir RRT sprendimu, bus nutrauktos.
Apdorojama...

Informacijos teikimas apie Tauragės apskrities archyve saugomus dokumentus bei dokumentų, patvirtinančių įvairius juridinius faktus, išdavimas

Išduodamos pažymos, dokumentų kopijos, patvirtinančios juridinius faktus, teikiama informacija apie saugomus dokumentus.

Kaina: nemokama

Priklauso grupėms

Skirta

Gyventojams
Verslo subjektams

Interaktyvumo lygis 1

Teikėjas

Tauragės apskrities archyvas
Informacija teikiama:
- archyvo skaitykloje, teisės aktų nustatyta tvarka, teikiami asmenims susipažinti archyve saugomi dokumentai ar jų kopijos;
- institucijoms ir asmenims teikiama informacija apie archyvų, kitų institucijų, įstaigų ir įmonių saugomus dokumentus.
Asmuo, norintis susipažinti su dokumentais, prie kurių priėjimas neribojamas, archyvo skaitykloje pateikia prašymą ir asmens tapatybę liudijantį dokumentą. Prašyme nurodo asmens vardą, pavardę ar pavadinimą, adresą, jį pasirašo.
Asmuo, norintis gauti informaciją apie archyvų, kitų institucijų, įstaigų ir įmonių saugomus dokumentus priklausomai nuo klausimo pobūdžio, turi pateikti kuo tikslesnę jam žinomą informaciją. Atsakymas pateikiamas tokiu būdu kokiu buvo kreipiamasi.
Dokumentų išdavimas:
- apie darbo stažą, darbo užmokestį;
- apie išsilavinimą, šeimos sudėtį, gyvenamąją vietą;
- apie teistumą;
- apie fizinių ir juridinių asmenų kilnojamą ir nekilnojamą turtą;
- apie notarinius veiksmus;
- apie priverstinį persikėlimą, išvežimą priverstiniams darbams, ištrėmimą ir kt.
Pateikiamas prašymas, nurodant asmens vardą, pavardę ar pavadinimą, adresą, tel. numerį ir asmens pasirašytas. Pateikiant prašymą paštu ar elektroniniu būdu, prašymas turi būti pasirašytas, pridėta asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija.
Informacija teikiama tik pareiškėjui patvirtinus asmens tapatybę. Jeigu prašymą pasirašo asmens įgaliotas atstovas, jis turi pateikti įgaliojimą ar kitokį dokumentą patvirtinantį atstovavimą.

 
Bendra informacija:
AdresasGaurės g.4a, LT-72331 Tauragė
Adresas internetehttp://www.archyvai.lt/lt/taa.html
Darbo laikasI-IV nuo 8.00 iki 17.00; V nuo 8.00 iki 15.45; pietų pertrauka nuo 12.00 iki 12.45.
Įmonės kodas293171570
Adresas Lietuvoje:
Tauragės r. sav., Tauragės miesto sen., Tauragė, Gaurės g. 4A
8 446 62 021, el. p.: taurag.aa@archyvai.lt