Apdorojama...

Pažymos apie deklaruotą gyvenamąją vietą ir šeiminę padėtį užsakymas ir apmokėjimas

Ši paslauga teikiama  fiziniams, norintiems gauti popierinę pažymą apie savo arba savo nepilnamečio vaiko gyvenamąją vietą ir šeiminę padėtį.
Apmokėti už paslaugą galima tik per AB Swedbank ir AB SEB bankų elektroninės bankininkystės sistemas.

Suteikimo trukmė: 5 d.d.

Kaina: 2.90 Eur (10.00 Lt)

Užsakyti

Paslaugos ''Pažymos apie deklaruotą gyvenamąją vietą ir šeiminę padėtį užsakymas ir apmokėjimas'' teikimas sustabdytas paslaugos teikėjo VĮ Registrų centras prašome pasirinkti analogišką nemokamą paslaugą "Pažymos apie deklaruotą gyvenamąją vietą arba apie įtraukimą į gyvenamosios vietos neturinčių asmenų apskaitą išdavimas" - paslaugos teikėjas Savivaldybės

Norėdami pasitikrinti užsakytos paslaugos būseną,prisijunkite

Skirta

Gyventojams

Interaktyvumo lygis 4

Teikėjas

Valstybės įmonė Registrų centras
Užsakyti ir gauti Gyventojų registro tarnybos pažymą su savo asmens duomenimis gali tik fiziniai asmenys. Pažymos pagal prašymus, pateiktus elektroniniu būdu (internetu), skubos tvarka, t.y., per parą nuo prašymo Gyventojų registro tarnyboje gavimo dienos, neišduodamos.

Parengta pažyma atsiunčiama registruotu laišku, jei buvo nurodyta atsiųsti pažymą paštu. Kitu atveju pažymą duomenų gavėjas atsiima asmeniškai atvykęs į Gyventojų registro tarnybą adresu: A. Vivulskio g. 4 A, LT-03220 Vilnius.

Atsiimant pažymą būtina pateikti asmens tapatybę liudijantį dokumentą: asmens tapatybės kortelę, pasą. Jeigu dėl pažymos gavimo kreipiasi asmens atstovas, jis turi pateikti asmens tapatybę patvirtinantį ir atstovavimą liudijantį dokumentą.

Už pažymą su savo asmens duomenimis atsiskaityti internetu gali tik AB Swedbank ir AB SEB bankų elektroninės bankininkystės klientai.
Pažymos pagal prašymus, pateiktus elektroniniu būdu, skubos tvarką, t.y., per parą nuo prašymo Tarnyboje gavimo dienos, neišduodamos.

Lietuvos Respublikos gyventojų registro nuostatai, patvirtinti Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014 m. gruodžio 23 d. nutarimu Nr. 1495;

Už paslaugos teikimą atsakingų asmenų kontaktai

Marija Meškauskienė GRT raštinė
GRT vyresnioji specialistė (registruoto laiško numeriui sužinoti)
Tel. +370 5 250 7899 Tel. +370 5 250 7852
marija.meskauskiene@gyvreg.lt
Bendra informacija:
AdresasV. Kudirkos g. 18
Adresas internetehttp://www.registrucentras.lt
Darbo laikasI-IV: 7:30-16:30 val., V: 7:30-15:30 val.
Įmonės kodas124110246
Adresas Lietuvoje:
Vilniaus m. sav., Vilnius, Vinco Kudirkos g. 18
Vilniaus m. sav., Vilnius, Vinco Kudirkos g. 18-3
Internetinė svetainė:
(8 5) 2688 262, el. p.: info@registrucentras.lt