2018-02-13 00:00 Ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) informuoja, kad UAB „Skaitmeninio sertifikavimo centras“ (SSC) išduoti kvalifikuoti elektroninių parašų sertifikatai nebegalios nuo 2018 m. gegužės 11 d.
Atkreipiame asmenų, turinčių SSC išduotus kvalifikuotus elektroninių parašų sertifikatus, dėmesį, kad nuo 2018 m. gegužės 11 d. jie nebegalės šių sertifikatų naudoti kvalifikuotiems elektroniniams parašams kurti. Esant poreikiui pasirašinėti elektroninius dokumentus kvalifikuotu elektroniniu parašu, šie asmenys turėtų kreiptis į kitus paslaugų teikėjus, turinčius teisę išduoti kvalifikuotus elektroninių parašų sertifikatus. Asmenys pirmiausia turėtų įvertinti, kokią elektroninio parašo priemonę norėtų naudoti (lustinę kortelę, USB kriptografinį raktą ar mobilųjį elektroninį parašą), ir tada kreiptis į atitinkamus paslaugų teikėjus.
Platesnė informacija pateikiama RRT puslapyje http://www.rrt.lt/lt/pranesimai-spaudai/rrt-pratese-termina-b916.html.
Apdorojama...

Sodros elektroninė gyventojų aptarnavimo sistema – EGAS

EGAS sistemoje asmenys gali rengti ir teikti elektroninius prašymus (tam tikri prašymai turi būti pasirašomi kvalifikuotu elektroniniu parašu) skirti išmoką arba gauti pažymą, gauti informaciją apie priskaičiuotas ir mokamas išmokas, sumokėtus mokesčius, draudiminius laikotarpius, draudžiamąsias pajamas, sužinoti apie prognozuojamą pensiją bei kitą informaciją iš Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos informacinės sistemos, leisti kitiems asmenims peržiūrėti apie jo asmenį tvarkomą informaciją.

Kaina: nemokama

Norėdami pasitikrinti užsakytos paslaugos būseną,prisijunkite

Skirta

Gyventojams

Interaktyvumo lygis 4

Teikėjas

Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos
Paslaugos teikimo rezultatai:
Priimtas (tam tikrais atvejais – atmestas) elektroninis prašymas skirti išmoką, pašalpą, pensiją, kompensaciją, nutraukti valstybinio savanoriškojo socialinio draudimo sutartį, pakeisti mokėjimo būdą, išduoti pažymą ir pan.;
įvairaus pobūdžio informacijos apie asmenį gavimas elektroniniu būdu;
informacijos gavimas apie tai, ar asmuo gali apsidrausti valstybiniu savanorišku socialiniu draudimu ir apie įmokos dydį elektroniniu būdu;
informacijos, susijusios su asmeniu, peržiūros teisės suteikimas tretiesiems asmenims elektroniniu būdu.

Ne vėliau kaip per aštuonias darbo valandas (arba vieną darbo dieną) nuo elektroninio prašymo pateikimo naudotojas informuojamas apie pateikto prašymo priėmimą/atmetimą arba jo nagrinėjimo būseną.
Paslaugos trukmė priklauso nuo prašymo rūšies. Prašymai turi būti išnagrinėti ir sprendimas dėl paslaugos teikimo priimtas per 20 darbo dienų nuo jų gavimo Valstybinio socialinio draudimo fondo administravimo įstaigoje, jeigu specialūs teisės aktai nenustato kitokių prašymų nagrinėjimo terminų.
Elektroniniai prašymai gali būti teikiami 7 dienas per savaitę, 24 valandas per parą.

Už paslaugos teikimą atsakingų asmenų kontaktai

Visa „Sodros“ informacija - telefonu 1883.
Skambinantiems iš užsienio - +3705 250  0883.
Bendra informacija:
Adresas Konstitucijos pr. 12, LT-09308 Vilnius
Adresas internete http://www.sodra.lt
Darbo laikas I-IV 8:00 – 17:00 V 8:00 – 15:45
Įmonės kodas 191630223
Adresas Lietuvoje:
Vilniaus m. sav., Vilnius, Konstitucijos pr. 12-101
Vilniaus m. sav., Vilnius, Konstitucijos pr. 12
1883, el. p.: info@sodra.lt