2017-12-01 08:00 Kviečiame naudotis Nacionaline elektroninių siuntų pristatymo sistema
Informuojame,  kad  Informacinės visuomenės plėtros komiteto vardu siunčiami kvietimai prisijungti ir tapti Nacionalinės elektroninių siuntų sistemos dalyviu. Šiuos kvietimus  gaus visi Elektroninių valdžios vartų portalo naudotojai, turintys aktyvius naudotojo  profilius ir sutikę gauti elektroninius pranešimus apie portale teikiamas paslaugas. 

Ši valstybės teikiama  elektroninė paslauga sudaro naudotojams galimybę  lengvai ir patikimai susisiekti su reikiama valstybine institucija bei saugiai gauti reikiamus dokumentus, pažymas ar kitą svarbią informaciją.


Jei kvietimo negavote sukurti epristatymo dėžutė galite prisijungę prie portalo www.epaslaugos.lt naudotojo profilio lange. 


Pagarbiai,

Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie Susisiekimo ministerijos 
Apdorojama...

Pranešimų policijai apie teisės pažeidimus teikimas. Prašymų dėl licencijų, leidimų ir kitų dokumentų, susijusių su ginklais, pirotechnikos priemonėmis ar asmens ir turto sauga, teikimas. Išrašų, pažymų apie asmens padarytus administracinės teisės pažeidimus teikimas. Skundo dėl administracinio teisės pažeidimo bylose priimto sprendimo pateikimas.

Policija registruoja elektroniniu būdu gautus pranešimus apie teisės pažeidimus, vykdo pranešimų nagrinėjimą.
Policija priima elektroniniu būdu gautus prašymus dėl licencijų, leidimų ir kitų dokumentų susijusių su ginklais, asmens ir turto sauga bei pirotechnikos priemonėmis, vykdo šių prašymų nagrinėjimą.
Policija teikia išrašus, pažymas apie asmens padarytus administracinės teisės pažeidimus.
Policija priima elektroniniu būdu gautus skundus dėl  bet kurios institucijos ar įstaigos  priimto sprendimo administracinio  teisės pažeidimo  byloje ir  perduoda į Administracinių teisės pažeidimų  registrą.

Suteikimo trukmė: 20 d.d.

Kaina: nemokama

Norėdami pasitikrinti užsakytos paslaugos būseną,prisijunkite

Skirta

Gyventojams
Verslo subjektams

Interaktyvumo lygis 3

Teikėjas

Policijos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos
Policija registruoja elektroniniu būdu gautus pranešimus apie teisės pažeidimus (nusikaltimus, administracinės teisės pažeidimus ir kt.), vykdo pranešimų nagrinėjimą, teikia informaciją apie pranešimo nagrinėjimo eigą bei rezultatus.
Policija priima elektroniniu būdu gautus prašymus dėl licencijų, leidimų ir kitų dokumentų, susijusių su ginklais, asmens ir turto sauga bei pirotechnikos priemonėmis, vykdo gautų prašymų registraciją ir nagrinėjimą, informuoją asmenį apie priimtus sprendimus dėl licencijos, leidimo ar kito dokumento išdavimo (atsisakymo išduoti)
Policija priima asmens prašymus dėl išrašų, pažymų apie asmens padarytus administracinės teisės pažeidimus išdavimo, teikia informaciją apie asmens padarytus administracinės teisės pažeidimus, teikia išrašus, pažymas apie asmens padarytus administracinės teisės pažeidimus
Policijos veiklos įstatymas
Administracinių teisės pažeidimų kodeksas
Ginklų ir šaudmenų kontrolės įstatymas
Civilinių pirotechnikos priemonių apyvartos kontrolės įstatymas
Asmens ir turto saugos įstatymas

Už paslaugos teikimą atsakingų asmenų kontaktai

 
Už išrašo, pažymos apie asmens padarytus administracinius nusižengimus teikimą ir elektroniniu būdu gauto skundo dėl priimto sprendimo administracinio nusižengimo byloje).
 
Už išrašo, pažymos apie asmens padarytus administracinius nusižengimus teikimą ir elektroniniu būdu gauto skundo dėl priimto sprendimo administracinio nusižengimo byloje).
 
 
 
 
 
 
 
Tel. 8 700 60000
 
 
 
 
 
 
 
 
Už elektroniniu būdu gautus prašymus dėl licencijų, leidimų ir kitų dokumentų, susijusių su ginklais, asmens ir turto sauga bei pirotechnikos priemonėmis).
 
Už elektroniniu būdu gautus pranešimus apie teisės pažeidimus
 
 
Bendra informacija:
AdresasSaltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius
Adresas internetehttp://www.policija.lt
Darbo laikasDarbo dienomis: 8.00 – 17.00 val. Penktadieniais: 8.00 – 15.45 val. Pietų pertrauka: 12.00 – 12.45 val.
Įmonės kodas188785847
Adresas Lietuvoje:
Vilniaus m. sav., Vilnius, Saltoniškių g. 19
Internetinė svetainė:
+370 5 271 9731, el. p.: info@policija.lt