2018-07-01 12:10Svarbi žinia visiems mobiliojo elektroninio parašo vartotojams.
Svarbi žinia visiems mobiliojo elektroninio parašo vartotojams.
Iki šių metų liepos 1 d. visi mobiliojo elektroninio parašo vartotojai turi pasikeisti SIM korteles.
Šis veiksmas yra būtinas didinant mobiliojo elektroninio parašo saugumo lygį ir vykdant ES ir Lietuvos Respublikos teisės aktus (Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą Nr. 910/2014 dėl elektroninės atpažinties ir elektroninių operacijų patikimumo užtikrinimo paslaugų vidaus rinkoje, kuriuo panaikinama Direktyva 1999/93/EB, ir Ryšių reguliavimo tarnybos sprendimą).
Vartotojai, norintys ir toliau naudotis m. parašo paslauga, turi kreiptis į savo mobiliojo ryšio operatorius ir sudaryti naujas m. parašo sutartis. Visi Lietuvoje veikiantys mobiliojo ryšio operatoriai m. parašo paslaugai reikalingas SIM korteles į naujus saugumo reikalavimus atitinkančias korteles keičia nemokamai.
Anksčiau išduoti m. parašo sertifikatai galios iki 2018 m. liepos 1 d. Iki šios dienos SIM kortelių nepasikeitusiems vartotojams m. parašo sutartys, vadovaujantis ES reglamentu ir RRT sprendimu, bus nutrauktos.
Apdorojama...

Elektroninių leidinių paieška, peržiūra, klausymasis ir atsisiuntimas virtualioje aklųjų bibliotekoje – ELVIS

Virtuali aklųjų biblioteka – Lietuvos aklųjų bibliotekos (LAB) paslauga. Čia galima rasti skaitmeninius garsinius, tekstinius, daugiafunkcius leidinius. Juos galima skaityti, klausytis svetainėje arba atsisiųsti į asmeninius kompiuterius ar mobiliuosius įrenginius.

Kaina: nemokama

Norėdami pasitikrinti užsakytos paslaugos būseną, prisijunkite

Skirta

Gyventojams

Interaktyvumo lygis 5

Teikėjas

Lietuvos aklųjų biblioteka
Virtuali aklųjų biblioteka (VAB) – Lietuvos aklųjų bibliotekos (LAB) paslauga, pasiekiama per Elektroninių leidinių valdymo informacinę sistemą (ELVIS). Paslauga prieinama visiems, bet, remiantis Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymu, visas fondas yra skirtas regos ar kitą negalią turintiems asmenims, dėl kurios jie negali skaityti įprasto formato leidinių. ELVIS galima rasti skaitmeninius garsinius, tekstinius, daugiafunkcinius leidinius. Juos galima skaityti, klausytis svetainėje (tam yra įdiegtas grotuvas) arba atsisiųsti į asmeninius kompiuterius ar mobiliuosius įrenginius. Sistema suteikia vartotojams papildomų galimybių: prenumeruoti personalizuotus naujienlaiškius, vertinti ir komentuoti leidinius, teikti pageidavimus dėl leidžiamų leidinių, siūlyti naujus skaitovus, bendrauti su kitais vartotojais, administracija.

Instrukcijos.

Jungtinių Tautų neįgaliųjų teisių konvencija
Lietuvos Respublikos autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymas
Lietuvos Respublikos bibliotekų įstatymas

Už paslaugos teikimą atsakingų asmenų kontaktai

Darius Tamošiūnas
Paslaugų ir produktų plėtros skyriaus vedėjas
Tel. +370 5 215 0617
d.tamosiunas@labiblioteka.lt
Bendra informacija:
AdresasSkroblų g. 10, Vilnius
Adresas internetehttp://www.labiblioteka.lt
Darbo laikasI-IV – nuo 8 iki 17 val.; V – nuo 8 iki 16 val.
Įmonės kodas190758323
Adresas Lietuvoje:
Vilniaus m. sav., Vilnius, Skroblų g. 10, LT-03142
Tel./faks. 85 215 06 11, el. p.: info@labiblioteka.lt