Apdorojama...

Prašymas išduoti / papildyti / patikslinti alkoholio produktų, įskaitant alkoholinius gėrimus, gamybos licenciją, ar panaikinti alkoholio produktų, įskaitant alkoholinius gėrimus, gamybos licenciją galiojimą

Prašymas išduoti/papildyti/patikslinti alkoholio produktų, įskaitant alkoholinius gėrimus gamybos licenciją ar išduoti alkoholio produktų įskaitant alkoholinius gėrimus, gamybos licencijos dublikatą, ar panaikinti alkoholio produktų, įskaitant alkoholinius gėrimus, gamybos licencijos galiojimą.

Suteikimo trukmė: Licencija išduodama ne vėliau kaip per 30 kalendorinių dienų nuo dokumentų, kurių reikia licencijai išduoti, gavimo dienos. Jeigu buvo pateikti ne visi dokumentai, terminas skaičiuojamas nuo visų dokumentų pateikimo dienos; Sprendimą dėl licencijos dublikato išdavimo Departamentas priima ne vėliau kaip per 5 darbo dienas nuo paraiškos gavimo. Jeigu paraiška nevisiškai ar neteisingai užpildyta arba joje pateikti neteisingi duomenys, terminas priimti sprendimą dėl licencijos dublikato išdavimo skaičiuojamas nuo tinkamai užpildytos paraiškos Departamente gavimo. Sprendimas dėl licencijos papildymo turi būti priimtas per 15 darbo dienų nuo paraiškos ir dokumentų, kurių reikia licencijai papildyti, gavimo. Jeigu buvo pateikti ne visi dokumentai, terminas skaičiuojamas nuo visų dokumentų pateikimo dienos. Sprendimas dėl licencijos patikslinimo turi būti priimtas per 15 darbo dienų nuo paraiškos ir dokumentų, kurių reikia licencijai patikslinti, gavimo. Jeigu buvo pateikti ne visi dokumentai, terminas skaičiuojamas nuo visų dokumentų pateikimo dienos.

Kaina: Valstybės rinkliava už licencijos išdavimą 1146 Eur. Valstybės rinkliava už licencijos dublikato išdavimą  86 Eur.; Valstybės rinkliava už licencijos papildymą 53 Eur; Valstybės rinkliava už licencijos patikslinimą 53 Eur.

Norėdami pasitikrinti užsakytos paslaugos būseną, prisijunkite

Priklauso grupėms

Skirta

Gyventojams
Verslo subjektams

Interaktyvumo lygis 3

Teikėjas

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas
Prašymas išduoti/papildyti/patikslinti alkoholio produktų, įskaitant alkoholinius gėrimus gamybos licenciją ar išduoti alkoholio produktų įskaitant alkoholinius gėrimus, gamybos licencijos dublikatą, ar panaikinti alkoholio produktų, įskaitant alkoholinius gėrimus, gamybos licencijos galiojimą.
Licencija išduodama Lietuvos Respublikoje registruotiems juridiniams asmenims ir Lietuvoje registruotiems užsienio šalių filialams. Licencija išduodama neterminuotam laikui.

Visą informaciją apie licencijos išdavimą galima rasti NTAKD internetinėje svetainėje
www.ntakd.lt  adresu 

Už paslaugos teikimą atsakingų asmenų kontaktai

Tabako, alkoholio, narkotinių ir psichotropinių medžiagų prekursorių licencijų skyriaus vedėja Violeta Verseckienė tel. (8 5) 266 80 91 el. p. violeta.verseckiene@ntakd.lt; Tabako, alkoholio, narkotinių ir psichotropinių medžiagų prekursorių licencijų skyriaus vyriausioji specialistė Rita Vaitiekūnaitė tel. (8 5) 266 80 91 el.p.rita.vaitiekunaite@ntakd.lt
Bendra informacija:
AdresasŠv. Stepono g. 27, LT-01312 Vilnius
Adresas internetehttp: www.ntakd.lt
Darbo laikasPirmadieniais – ketvirtadieniais 8:00-17:00 Penktadieniais 8:00-15:45 Pietų pertrauka 12:00 - 12:45
Įmonės kodas302610311
Adresas Lietuvoje:
Vilniaus m. sav., Vilnius, Šv. Stepono g. 27A, LT-01312
Interneto svetainė:
(8 5) 266 8060, el. p.: ntakd@ntakd.lt