Apdorojama...

Prašymas išduoti/ patikslinti peloidų, išoriškai naudojamų sveikatingumo ir sveikatingumo paslaugoms teikti, sertifikatą ar išduoti peloidų, išoriškai naudojamų sveikatinimo ir sveikatingumo paslaugoms teikti, sertifikato dublikatą

Pateiktas prašymas išduoti/ patikslinti peloidų, išoriškai naudojamų sveikatinimo ir sveikatingumo paslaugoms teikti, sertifikatą ar išduoti peloidų, išoriškai naudojamų sveikatingumo ir sveikatingumo paslaugoms teikti, sertifikato dublikatą.
Išduotas/ patikslintas peloidų, išoriškai naudojamų sveikatinimo ir sveikatingumo paslaugoms teikti, sertifikatas ar išduotas peloidų, išoriškai naudojamų sveikatingumo ir sveikatingumo paslaugoms teikti, sertifikato dublikatas.

Suteikimo trukmė: Ne vėliau kaip per 20 kalendorinių dienų nuo visų dokumentų ir informacijos gavimo dienos.

Kaina: Nemokama

Norėdami pasitikrinti užsakytos paslaugos būseną, prisijunkite

Priklauso grupėms

Skirta

Gyventojams
Verslo subjektams

Interaktyvumo lygis 3

Teikėjas

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos
Gamtinių sveikatos veiksnių, naudojamų sveikatinimo ir sveikatingumo paslaugoms teikti sertifikatą privalo turėti Lietuvos Respublikoje įregistruoti juridiniai asmenys ir užsienyje įregistruotų juridinių asmenų filialai, Lietuvoje išgaunantys ar tiekiantys gamtinius sveikatos veiksnius, skirtus išoriškai naudoti sveikatinimo ir sveikatingumo paslaugoms teikti. Vienas iš sertifikuojamų Lietuvoje išgaunamų gamtinių sveikatos veiksnių, išoriškai naudojamų sveikatinimo ir sveikatingumo paslaugoms teikti - peloidai, kurių susiskaidymo laipsnis yra ne mažesnis kaip 40 procentų ir organinių medžiagų kiekis durpėse yra ne mažesnis kaip 20 procentų, o sapropeliuose − ne mažesnis kaip 10 procentų.
Naudotojas užsisakęs paslaugą gali :
 - pateikti prašymą išduoti/patikslinti peloidų, išoriškai naudojamų sveikatinimo ir sveikatingumo paslaugoms teikti, sertifikatą,
-pateikti prašymą išduoti peloidų, išoriškai naudojamų sveikatingumo ir sveikatingumo paslaugoms teikti, sertifikato dublikatą.
 Dokumentai Gamtinių sveikatos veiksnių, naudojamų sveikatinimo ir sveikatingumo paslaugoms teikti sertifikatui gauti pateikiami tiesiogiai atvykus į instituciją, paštu ar elektroniniu būdu. Elektroniniu būdu pateiktas prašymas turi būti pasirašytas saugiu elektroniniu parašu. Kauno visuomenės sveikatos centras sertifikatą pareiškėjui išsiunčia (jei pareiškėjas prašyme nurodė, kad pageidauja sertifikatą gauti paštu) arba informuoja pareiškėją apie galimybę jį pasiimti ne vėliau kaip per 3 darbo dienas nuo sertifikato išdavimo dienos.

Dėl Gamtinių sveikatos veiksnių, naudojamų sveikatinimo ir sveikatingumo paslaugoms teikti, sertifikavimo tvarkos aprašo patvirtinimo
Priėmė Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija 
Identifikacinis kodas 1122250ISAK0000V-74

Už paslaugos teikimą atsakingų asmenų kontaktai

Loreta Piešinė

Visuomenės sveikatos saugos skyriaus 
vyriausioji specialistė
tel. +370 (37) 33 16 90
el.paštas  loreta.piesine@kaunovsc.sam.lt
Bendra informacija:
Adresas Kalvarijų g. 153, LT-08221, Vilnius
Adresas internete nvsc.lrv.lt/
Darbo laikas I ir IV 8:00-16:45, II ir III 8.00-18.00, V 8:00-15:30. Pietų pertrauka: 12:00-12:30
Įmonės kodas 291349070
Adresas Lietuvoje:
Vilniaus m. sav., Vilnius, Kalvarijų g. 153, LT-08221
Interneto svetainė:
Tel. +370 5 212 40 98
Faks. +370 5 261 27 07
info@nvsc.lt