2018-07-01 12:10Svarbi žinia visiems mobiliojo elektroninio parašo vartotojams.
Svarbi žinia visiems mobiliojo elektroninio parašo vartotojams.
Iki šių metų liepos 1 d. visi mobiliojo elektroninio parašo vartotojai turi pasikeisti SIM korteles.
Šis veiksmas yra būtinas didinant mobiliojo elektroninio parašo saugumo lygį ir vykdant ES ir Lietuvos Respublikos teisės aktus (Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą Nr. 910/2014 dėl elektroninės atpažinties ir elektroninių operacijų patikimumo užtikrinimo paslaugų vidaus rinkoje, kuriuo panaikinama Direktyva 1999/93/EB, ir Ryšių reguliavimo tarnybos sprendimą).
Vartotojai, norintys ir toliau naudotis m. parašo paslauga, turi kreiptis į savo mobiliojo ryšio operatorius ir sudaryti naujas m. parašo sutartis. Visi Lietuvoje veikiantys mobiliojo ryšio operatoriai m. parašo paslaugai reikalingas SIM korteles į naujus saugumo reikalavimus atitinkančias korteles keičia nemokamai.
Anksčiau išduoti m. parašo sertifikatai galios iki 2018 m. liepos 1 d. Iki šios dienos SIM kortelių nepasikeitusiems vartotojams m. parašo sutartys, vadovaujantis ES reglamentu ir RRT sprendimu, bus nutrauktos.
Apdorojama...

Prašymų formos, susijusios su dizaino registracija

Pateiktos prašymų formos, kurių reikia paduodant paraišką dizainui įregistruoti arba atlikti kitus su dizaino registracija susijusius veiksmus.

Kaina: nemokama

Priklauso grupėms

Skirta

Verslo subjektams

Interaktyvumo lygis 2

Teikėjas

Lietuvos Respublikos valstybinis patentų biuras
Pateiktos prašymų formos reikalingos dizaino paraiškai paduoti, įrašyti pakeitimus Lietuvos Respublikos dizaino registre, įrašyti licencijos suteikimą, pratęsti dizaino registracijos galiojimo terminą, taip pat paduoti Bendrijos dizaino paraišką arba paraišką tarptautinei dizaino registracijai. Prašymai pateikti pdf ir doc forma. Doc forma pateikti prašymai gali būti pildomi kompiuteryje ir išsaugomi asmeniniame kompiuteryje arba atspausdinami.
Bendra informacija:
Adresas Kalvarijų g. 3, LT-09310, Vilnius
Adresas internetewww.vpb.gov.lt
Darbo laikasI,III,V 8:00-17:00, II, IV 8:00-18:00. Pietų pertrauka: 12:00-12:45
Įmonės kodas188708943
Adresas Lietuvoje:
Vilniaus m. sav., Vilnius, Kalvarijų g. 3
Tel. +370 5 278 0290
info@vpb.gov.lt