2018-07-01 12:10Svarbi žinia visiems mobiliojo elektroninio parašo vartotojams.
Svarbi žinia visiems mobiliojo elektroninio parašo vartotojams.
Iki šių metų liepos 1 d. visi mobiliojo elektroninio parašo vartotojai turi pasikeisti SIM korteles.
Šis veiksmas yra būtinas didinant mobiliojo elektroninio parašo saugumo lygį ir vykdant ES ir Lietuvos Respublikos teisės aktus (Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą Nr. 910/2014 dėl elektroninės atpažinties ir elektroninių operacijų patikimumo užtikrinimo paslaugų vidaus rinkoje, kuriuo panaikinama Direktyva 1999/93/EB, ir Ryšių reguliavimo tarnybos sprendimą).
Vartotojai, norintys ir toliau naudotis m. parašo paslauga, turi kreiptis į savo mobiliojo ryšio operatorius ir sudaryti naujas m. parašo sutartis. Visi Lietuvoje veikiantys mobiliojo ryšio operatoriai m. parašo paslaugai reikalingas SIM korteles į naujus saugumo reikalavimus atitinkančias korteles keičia nemokamai.
Anksčiau išduoti m. parašo sertifikatai galios iki 2018 m. liepos 1 d. Iki šios dienos SIM kortelių nepasikeitusiems vartotojams m. parašo sutartys, vadovaujantis ES reglamentu ir RRT sprendimu, bus nutrauktos.
Apdorojama...

Valstybinio patentų biuro oficialus biuletenis

Valstybinio patentų biuro oficialus biuletenis – periodinis leidinys, kuriame Valstybinis patentų biuras, remdamasis patentų, prekių ženklų, dizaino įstatymais bei patentų, prekių ženklų ir dizaino registrų nuostatais, oficialiai skelbia duomenis apie minėtus pramoninės nuosavybės objektus.

Kaina: nemokama

Priklauso grupėms

Skirta

Gyventojams
Verslo subjektams

Interaktyvumo lygis 1

Teikėjas

Lietuvos Respublikos valstybinis patentų biuras
Valstybinio patentų biuro oficialus biuletenis – periodinis leidinys, leidžiamas kiekvieno mėnesio 25 dieną arba, jei 25 diena yra šventinė arba poilsio diena, kitą po jos einančią darbo dieną. Valstybinio patentų biuro oficialiame biuletenyje skelbiamos paduotos patentinės paraiškos, išduoti patentai, Lietuvos Respublikoje įsigalioję Europos patentai, išduoti papildomos apsaugos liudijimai vaistų ar augalų apsaugos veikliosioms medžiagoms, įregistruoti dizainai ir prekių ženklai, taip pat VPB Apeliacinio skyriaus sprendimai.
Bendra informacija:
Adresas Kalvarijų g. 3, LT-09310, Vilnius
Adresas internetewww.vpb.gov.lt
Darbo laikasI,III,V 8:00-17:00, II, IV 8:00-18:00. Pietų pertrauka: 12:00-12:45
Įmonės kodas188708943
Adresas Lietuvoje:
Vilniaus m. sav., Vilnius, Kalvarijų g. 3
Tel. +370 5 278 0290
info@vpb.gov.lt