2018-07-01 12:10Svarbi žinia visiems mobiliojo elektroninio parašo vartotojams.
Svarbi žinia visiems mobiliojo elektroninio parašo vartotojams.
Iki šių metų liepos 1 d. visi mobiliojo elektroninio parašo vartotojai turi pasikeisti SIM korteles.
Šis veiksmas yra būtinas didinant mobiliojo elektroninio parašo saugumo lygį ir vykdant ES ir Lietuvos Respublikos teisės aktus (Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą Nr. 910/2014 dėl elektroninės atpažinties ir elektroninių operacijų patikimumo užtikrinimo paslaugų vidaus rinkoje, kuriuo panaikinama Direktyva 1999/93/EB, ir Ryšių reguliavimo tarnybos sprendimą).
Vartotojai, norintys ir toliau naudotis m. parašo paslauga, turi kreiptis į savo mobiliojo ryšio operatorius ir sudaryti naujas m. parašo sutartis. Visi Lietuvoje veikiantys mobiliojo ryšio operatoriai m. parašo paslaugai reikalingas SIM korteles į naujus saugumo reikalavimus atitinkančias korteles keičia nemokamai.
Anksčiau išduoti m. parašo sertifikatai galios iki 2018 m. liepos 1 d. Iki šios dienos SIM kortelių nepasikeitusiems vartotojams m. parašo sutartys, vadovaujantis ES reglamentu ir RRT sprendimu, bus nutrauktos.
Apdorojama...

Pažymų, paraiškų, mokėjimo prašymų kaimo plėtros paramai, nacionalinei paramai gauti ir projekto įgyvendinimo ataskaitų priėmimas

Pareiškėjai, paramos gavėjai, pažymų teikėjai ŽŪMIS gali teikti pažymas, paraiškas, mokėjimo prašymus kaimo plėtros paramai, nacionalinei paramai gauti bei projekto įgyvendinimo ataskaitas. Paslauga apima paslaugos formos užpildymą ir kitų reikalingų dokumentų kaimo plėtros paramai, nacionalinei paramai gauti ar projektų priežiūrai reikalingų duomenų teikimą.

Suteikimo trukmė: 1 d.d.

Kaina: nemokama

Norėdami pasitikrinti užsakytos paslaugos būseną, prisijunkite

Gyvenimo įvykiai

Skirta

Gyventojams
Verslo subjektams

Interaktyvumo lygis 3

Teikėjas

Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Pareiškėjai, paramos gavėjai ir pažymų teikėjai ŽŪMIS gali teikti paraiškas, mokėjimo prašymus kaimo plėtros paramai, pažymas nacionalinei paramai gauti bei projekto įgyvendinimo ataskaitas. Paslauga apima paslaugos formos užpildymą ir kitų reikalingų dokumentų kaimo plėtros paramai, nacionalinei paramai gauti ar projekto priežiūrai reikalingų duomenų teikimą.
Taip pat pareiškėjai, paramos gavėjai ir pažymų teikėjai ŽŪMIS gali ieškoti informacijos apie savo pateiktas paraiškas, pažymas ir jų būklę NMA informacinėse sistemose bei keisti savo duomenis (kontaktinė informacija, banko sąskaitos numeris). ŽŪMIS taip pat viešai skelbiama informacija apie pareiškėjus ir paramos gavėjus bei išmokėtą paramą.

Už paslaugos teikimą atsakingų asmenų kontaktai

Komunikacijos skyriaus Informacijos teikimo poskyris
Tel. +370 5 252 6999, trumpasis Nr. 1841
Faks. +370 5 252 6945
info@nma.lt
Bendra informacija:
Adresas Blindžių g. 17, LT-08111, Vilnius
Adresas internetewww.nma.lt
Darbo laikasI - IV 8:00-17:00, V 8:00-15:45. Pietų pertrauka: 12:00-12:45
Įmonės kodas288739270
Adresas Lietuvoje:
Vilniaus m. sav., Vilnius, Blindžių g. 17
Tel. +370 5 252 6999
Faks. +370 5 252 6945
info@nma.lt