2018-07-01 12:10Svarbi žinia visiems mobiliojo elektroninio parašo vartotojams.
Svarbi žinia visiems mobiliojo elektroninio parašo vartotojams.
Iki šių metų liepos 1 d. visi mobiliojo elektroninio parašo vartotojai turi pasikeisti SIM korteles.
Šis veiksmas yra būtinas didinant mobiliojo elektroninio parašo saugumo lygį ir vykdant ES ir Lietuvos Respublikos teisės aktus (Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą Nr. 910/2014 dėl elektroninės atpažinties ir elektroninių operacijų patikimumo užtikrinimo paslaugų vidaus rinkoje, kuriuo panaikinama Direktyva 1999/93/EB, ir Ryšių reguliavimo tarnybos sprendimą).
Vartotojai, norintys ir toliau naudotis m. parašo paslauga, turi kreiptis į savo mobiliojo ryšio operatorius ir sudaryti naujas m. parašo sutartis. Visi Lietuvoje veikiantys mobiliojo ryšio operatoriai m. parašo paslaugai reikalingas SIM korteles į naujus saugumo reikalavimus atitinkančias korteles keičia nemokamai.
Anksčiau išduoti m. parašo sertifikatai galios iki 2018 m. liepos 1 d. Iki šios dienos SIM kortelių nepasikeitusiems vartotojams m. parašo sutartys, vadovaujantis ES reglamentu ir RRT sprendimu, bus nutrauktos.
Apdorojama...

Vieninga antžeminė orlaivio aptarnavimo paslauga

Projekto metu sukurta paslauga ir sukurta bei įdiegta paslaugų teikimo infrastruktūra, t .y. vieninga orlaivio aptarnavimo elektroninė paslauga, kuria naudojasi oro transporto tinklo dalyviai: organizacijos teikiančios antžemines aptarnavimo paslaugas ir susijusias paslaugas. Paslauga teikiama vadovaujantis IATA (angl. International Air Transport Association) iniciatyva. Sukurta ir įdiegta CDM (angl. Collaborative Decision Making) sistema, kurios veikimas paremtas idėja, kad operatyvus keitimasis informacija yra būtina sąlyga bendram situacijos suvokimui ir valdymui. Ši sistema užtikrina operatyvesnį ir efektyvesnį skrydžių valdymo ir priežiūros organizavimo darbą: atvykęs orlaivis yra kompleksiškai, greitai aptarnaujamas ir paruošiamas skrydžiui. Įdiegus sistemą padidėjo punktualumas, planavimo ir valdymo procesai tapo tikslesni ir lankstesni, atsirado galimybė aptarnauti didesnius keleivių srautus.

Suteikimo trukmė: 1

Kaina: nemokama

Norėdami pasitikrinti užsakytos paslaugos būseną, prisijunkite

Skirta

Gyventojams
Verslo subjektams

Interaktyvumo lygis 4

Teikėjas

Valstybės įmonė Lietuvos oro uostai
Suteikiama galimybė potencialiams orlaivio antžeminio aptarnavimo įmonėms susipažinti su Vilniaus Oro uoste teikiamomis tokio tipo paslaugomis, jų peruodiškumu, apimtimi. Suteikiama galimybė peržiūrėti visų oro linijų bendrovių atliekamų skrydžių informaciją.

Pridedamas naudotojo vadovas "AMACS WEB"

Už paslaugos teikimą atsakingų asmenų kontaktai

Šarūnas narsejevas
Sistemų administratorius
Tel. +370 60218212
s.narsejevas@ltou.lt
Bendra informacija:
Adresas Rodūnios kelias 10a, LT-02189, Vilniaus m., Vilniaus
Adresas internete www.ltou.lt
Darbo laikas I - IV 8:00-17:00, V 8:00-15:45. Pietų pertrauka: 12:00-12:45
Adresas Lietuvoje:
Vilniaus m. sav., Vilnius, Rodūnios kel. 10A
Vilniaus m. sav., Vilnius, Rodūnios kel. 10a
Interneto svetainė:
Tel. +370 5 273 9326
Faks. +370 5 232 9122
info@ltou.ltt