2018-02-13 00:00 Ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) informuoja, kad UAB „Skaitmeninio sertifikavimo centras“ (SSC) išduoti kvalifikuoti elektroninių parašų sertifikatai nebegalios nuo 2018 m. gegužės 11 d.
Atkreipiame asmenų, turinčių SSC išduotus kvalifikuotus elektroninių parašų sertifikatus, dėmesį, kad nuo 2018 m. gegužės 11 d. jie nebegalės šių sertifikatų naudoti kvalifikuotiems elektroniniams parašams kurti. Esant poreikiui pasirašinėti elektroninius dokumentus kvalifikuotu elektroniniu parašu, šie asmenys turėtų kreiptis į kitus paslaugų teikėjus, turinčius teisę išduoti kvalifikuotus elektroninių parašų sertifikatus. Asmenys pirmiausia turėtų įvertinti, kokią elektroninio parašo priemonę norėtų naudoti (lustinę kortelę, USB kriptografinį raktą ar mobilųjį elektroninį parašą), ir tada kreiptis į atitinkamus paslaugų teikėjus.
Platesnė informacija pateikiama RRT puslapyje http://www.rrt.lt/lt/pranesimai-spaudai/rrt-pratese-termina-b916.html.
Apdorojama...

Vieninga antžeminė orlaivio aptarnavimo paslauga

Projekto metu sukurta paslauga ir sukurta bei įdiegta paslaugų teikimo infrastruktūra, t .y. vieninga orlaivio aptarnavimo elektroninė paslauga, kuria naudojasi oro transporto tinklo dalyviai: organizacijos teikiančios antžemines aptarnavimo paslaugas ir susijusias paslaugas. Paslauga teikiama vadovaujantis IATA (angl. International Air Transport Association) iniciatyva. Sukurta ir įdiegta CDM (angl. Collaborative Decision Making) sistema, kurios veikimas paremtas idėja, kad operatyvus keitimasis informacija yra būtina sąlyga bendram situacijos suvokimui ir valdymui. Ši sistema užtikrina operatyvesnį ir efektyvesnį skrydžių valdymo ir priežiūros organizavimo darbą: atvykęs orlaivis yra kompleksiškai, greitai aptarnaujamas ir paruošiamas skrydžiui. Įdiegus sistemą padidėjo punktualumas, planavimo ir valdymo procesai tapo tikslesni ir lankstesni, atsirado galimybė aptarnauti didesnius keleivių srautus.

Suteikimo trukmė: 1

Kaina: nemokama

Norėdami pasitikrinti užsakytos paslaugos būseną,prisijunkite

Skirta

Gyventojams
Verslo subjektams

Interaktyvumo lygis 4

Teikėjas

Valstybės įmonė Lietuvos oro uostai
Suteikiama galimybė potencialiams orlaivio antžeminio aptarnavimo įmonėms susipažinti su Vilniaus Oro uoste teikiamomis tokio tipo paslaugomis, jų peruodiškumu, apimtimi. Suteikiama galimybė peržiūrėti visų oro linijų bendrovių atliekamų skrydžių informaciją.

Pridedamas naudotojo vadovas "AMACS WEB"

Už paslaugos teikimą atsakingų asmenų kontaktai

Šarūnas narsejevas
Sistemų administratorius
Tel. +370 60218212
s.narsejevas@ltou.lt
Bendra informacija:
Adresas Rodūnios kelias 10a, LT-02189, Vilniaus m., Vilniaus
Adresas internete www.ltou.lt
Darbo laikas I - IV 8:00-17:00, V 8:00-15:45. Pietų pertrauka: 12:00-12:45
Adresas Lietuvoje:
Vilniaus m. sav., Vilnius, Rodūnios kel. 10A
Vilniaus m. sav., Vilnius, Rodūnios kel. 10a
Internetinė svetainė:
Tel. +370 5 273 9326
Faks. +370 5 232 9122
info@ltou.ltt