2018-02-13 00:00 Ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) informuoja, kad UAB „Skaitmeninio sertifikavimo centras“ (SSC) išduoti kvalifikuoti elektroninių parašų sertifikatai nebegalios nuo 2018 m. gegužės 11 d.
Atkreipiame asmenų, turinčių SSC išduotus kvalifikuotus elektroninių parašų sertifikatus, dėmesį, kad nuo 2018 m. gegužės 11 d. jie nebegalės šių sertifikatų naudoti kvalifikuotiems elektroniniams parašams kurti. Esant poreikiui pasirašinėti elektroninius dokumentus kvalifikuotu elektroniniu parašu, šie asmenys turėtų kreiptis į kitus paslaugų teikėjus, turinčius teisę išduoti kvalifikuotus elektroninių parašų sertifikatus. Asmenys pirmiausia turėtų įvertinti, kokią elektroninio parašo priemonę norėtų naudoti (lustinę kortelę, USB kriptografinį raktą ar mobilųjį elektroninį parašą), ir tada kreiptis į atitinkamus paslaugų teikėjus.
Platesnė informacija pateikiama RRT puslapyje http://www.rrt.lt/lt/pranesimai-spaudai/rrt-pratese-termina-b916.html.
Apdorojama...

Dauginamosios medžiagos mėginio kokybės rodiklių pažymos išdavimas

Sėklų mėginys su Prašymu dėl sėklų kokybės tyrimų atlikimo pateikiamas atvykus į Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Šiaulių regioninį skyrių arba Augalininkystės produktų kokybės tyrimų laboratoriją (skyrių), atsiuntus paštu ar per pasiuntinį.

Suteikimo trukmė: Paslaugos suteikimo trukmė priklauso nuo metodikoje nustatytos tyrimo atlikimo trukmės ir pageidaujamų tyrimų skaičiaus.

Kaina: Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2000 m. gruodžio 15 d. nutarimas Nr. 1458 „ Dėl konkrečių valstybės rinkliavos dydžių ir šios rinkliavos mokėjimo ir grąžinimo taisyklių patvirtinimo

Norėdami pasitikrinti užsakytos paslaugos būseną,prisijunkite

Gyvenimo įvykiai

Skirta

Gyventojams
Verslo subjektams

Interaktyvumo lygis 3

Teikėjas

Valstybinė augalininkystės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos
Informacija apie kokybės tyrimų rezultatus. Sėklų mėginys su Prašymu dėl sėklų kokybės tyrimų atlikimo pateikiamas atvykus į Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Šiaulių regioninį skyrių ar Augalininkystės produktų kokybės tyrimų laboratoriją (skyrių), atsiuntus paštu ar per pasiuntinį. Pažyma pateikiama asmeniui atvykus į tą Tarnybos skyrių, į kurį pristatytas mėginys, išsiunčiama paštu, per pasiuntinį ar faksimiliniu būdu.

1. Ūkio subjektas turi pateikti Tarnybos regioniniui skyriui ar Augalininkystės produktų kokybės tyrimų laboratorijai (skyriui) Prašymą paimti mėginį iš sėklos siuntos arba pats pristato, per kurjerį, paštu.
2. Sumokėti Vyriausybės nustatyta rinkliavą.

Valstybinės augalininkystės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos direktoriaus 2014 m. gruodžio 4 d. įsakymas Nr. A1-465 „Dėl dauginamosios medžiagos mėginio kokybės rodiklių pažymos išdavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“.

Už paslaugos teikimą atsakingų asmenų kontaktai

Simona Žižienė Odeta Gudaitytė
Augalų dauginamosios medžiagos skyriaus vyriausioji specialistė Augalų dauginamosios medžiagos skyriaus vyriausioji specialistė
Tel. +370 5 27 54353 Tel. +370 5 27 54353
simona.ziziene@vatzum.lt odeta.gudaityte@vatzum.lt
Bendra informacija:
Adresas Ozo g. 4A, LT-08200, Vilnius
Adresas internete www.vatzum.lt
Darbo laikas I - IV 8:00-17:00, V 8:00-15:45. Pietų pertrauka: 12:00-12:45
Įmonės kodas 302526112
Adresas Lietuvoje:
Vilniaus m. sav., Vilnius, Ozo g. 4A
Internetinė svetainė:
Gerda Ambrozienė
Bendrųjų reikalų departamento Dokumentų valdymo skyriaus vyriausioji specialistė
Tel. +370 5 237 5631
Faks. +370 5 273 0233
info@vatzum.lt