2018-07-01 12:10Svarbi žinia visiems mobiliojo elektroninio parašo vartotojams.
Svarbi žinia visiems mobiliojo elektroninio parašo vartotojams.
Iki šių metų liepos 1 d. visi mobiliojo elektroninio parašo vartotojai turi pasikeisti SIM korteles.
Šis veiksmas yra būtinas didinant mobiliojo elektroninio parašo saugumo lygį ir vykdant ES ir Lietuvos Respublikos teisės aktus (Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą Nr. 910/2014 dėl elektroninės atpažinties ir elektroninių operacijų patikimumo užtikrinimo paslaugų vidaus rinkoje, kuriuo panaikinama Direktyva 1999/93/EB, ir Ryšių reguliavimo tarnybos sprendimą).
Vartotojai, norintys ir toliau naudotis m. parašo paslauga, turi kreiptis į savo mobiliojo ryšio operatorius ir sudaryti naujas m. parašo sutartis. Visi Lietuvoje veikiantys mobiliojo ryšio operatoriai m. parašo paslaugai reikalingas SIM korteles į naujus saugumo reikalavimus atitinkančias korteles keičia nemokamai.
Anksčiau išduoti m. parašo sertifikatai galios iki 2018 m. liepos 1 d. Iki šios dienos SIM kortelių nepasikeitusiems vartotojams m. parašo sutartys, vadovaujantis ES reglamentu ir RRT sprendimu, bus nutrauktos.
Apdorojama...

Gyventojų statistinių tyrimų duomenų priėmimas ir tvarkymas

Galimybė gyventojams, atrinktiems dalyvauti statistiniuose tyrimuose, pateikti statistinius duomenis Lietuvos statistikos departamentui elektroniniu būdu.

Suteikimo trukmė: per 1 val.

Kaina: nemokama

Norėdami pasitikrinti užsakytos paslaugos būseną, prisijunkite

Priklauso grupėms

Skirta

Gyventojams

Interaktyvumo lygis 5

Teikėjas

Lietuvos statistikos departamentas
Į statistinį tyrimą atrinkti gyventojai statistines anketas gali pildyti ir teikti jas Lietuvos statistikos departamentui elektroniniu būdu.
Lietuvos statistikos departamentas, siekdamas sumažinti respondentams tenkančią statistinės atskaitomybės naštą, plačiai naudoja valstybiniuose registruose kaupiamus duomenis. Todėl daug klausimų elektroninėse apklausų anketose jau būna užpildyti, t. y. duomenys iš registrų perkeliami į elektroninę statistinę anketą. Oficialiame laiške respondentui siunčiami prisijungimo prie elektroninės apklausų sistemos kodai. Jei respondentas statistiniame tyrime dalyvauja pakartotonai ir yra žinomas jo el. paštas, tuomet apie statistinės anketos pildymą respondentas informuojamas el. paštu. Respondentas, jam patogiu laiku, internetu gali prisijungti prie elektroninės anketos ir ją užpildyti. Respondentas gali nutraukti pildymą, dar neatsakęs į visus anketos klausimus, bet išsaugodamas įvestus duomenis, ir prisijungęs vėliau baigti pildyti anketą. Respondentus, kurie neturi galimybių ar nenori savarankiškai užpildyti elektroninės anketos, apklausia klausėjai. Klausėjas atvyksta pas respondentą į namus ir kartu užpildo tyrimo anketą.

http://apklausos.stat.gov.lt/duomenu-rinkimo-budai
Detalus naudotojo vadovo dokumentas pateikiamas prisijungusiems naudotojams.

Lietuvos Respublikos statistikos įstatymas

Už paslaugos teikimą atsakingų asmenų kontaktai

Vanda Vaitekūnienė
skyriaus vedėja
Tel. +370 5 23 64921
Mob. +370
Faks. +370
vanda.vaitekuniene@stat.gov.lt
Bendra informacija:
Adresas Gedimino pr. 29, LT-01500, Vilnius
Adresas internetewww.stat.gov.lt
Darbo laikasI - IV 8:00-17:00, V 8:00-15:45. Pietų pertrauka: 12:00-12:45
Įmonės kodas188600177
Adresas Lietuvoje:
Vilniaus m. sav., Vilnius, Gedimino pr. 29
Interneto svetainė:
Tel. +370 5 236 4800
Faks. +370 5 236 4845
statistika@stat.gov.lt