Apdorojama...

E. priimamasis

El. paslauga leidžia Lietuvos Respublikos piliečiams kreiptis į valstybės institucijas ir įstaigas elektroniniu būdu: pateikti peticijas, skundus, prašymus ir pranešimus, stebėti jų nagrinėjimo eigą, gauti institucijos atsakymus apie išnagrinėtą paraišką.

Suteikimo trukmė: Vienkartinė

Kaina: Nemokama

Norėdami pasitikrinti užsakytos paslaugos būseną, prisijunkite

Skirta

Gyventojams

Interaktyvumo lygis 4

Teikėjas

Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie Ūkio ministerijos

„E. pilietis“ – tai elektroninė paslauga veikianti langelio principu, kuria siekiama sustiprinti Vyriausybės ir jos valdymo srities įstaigų ir visuomenės sąveiką, užtikrinti geresnį visuomenės informuotumą, sudaryti sąlygas Lietuvos gyventojams, užsienyje gyvenantiems Lietuvos piliečiams lengviau ir paprasčiau susipažinti su jiems aktualia informacija apie Vyriausybės rengiamus ir priimtus sprendimus, bendradarbiauti siūlant, rengiant, svarstant ir priimant jiems rūpimus nutarimus, gauti informaciją apie jų pateiktų skundų, prašymų ir pareiškimų nagrinėjimo eigą.

Tai yra partnerystė tarp Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir jos valdymo srities įstaigų ir piliečio, kuriuo siekiama gerinti keitimąsi informacija, paslaugų teikimą ir interaktyvų dalyvavimą.

Šis portalas – tiesioginis ryšys tarp Vyriausybės ir visuomenės. Tikimės, kad būsite aktyvūs atviros Vyriausybės ir pilietinės visuomenės dalyviai. Visi kartu galime kurti gražesnę Lietuvą.

Už paslaugos teikimą atsakingų asmenų kontaktai

Gedimino pr. 11, 01103 Vilnius
Tel. 8 706 63 711, faks. 8 706 63 895
El. p.  LRVkanceliarija@lrv.lt
Bendra informacija:
Adresas Gedimino pr. 7, 01103 Vilnius
Adresas internete www.ivpk.lt
Darbo laikas I - IV 8:00-17:00, V 8:00-15:45. Pietų pertrauka: 12:00-12:45
Įmonės kodas 188772433
Adresas Lietuvoje:
Vilniaus m. sav., Vilnius, Gedimino pr. 7
Interneto svetainė: