2018-07-01 12:10Svarbi žinia visiems mobiliojo elektroninio parašo vartotojams.
Svarbi žinia visiems mobiliojo elektroninio parašo vartotojams.
Iki šių metų liepos 1 d. visi mobiliojo elektroninio parašo vartotojai turi pasikeisti SIM korteles.
Šis veiksmas yra būtinas didinant mobiliojo elektroninio parašo saugumo lygį ir vykdant ES ir Lietuvos Respublikos teisės aktus (Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą Nr. 910/2014 dėl elektroninės atpažinties ir elektroninių operacijų patikimumo užtikrinimo paslaugų vidaus rinkoje, kuriuo panaikinama Direktyva 1999/93/EB, ir Ryšių reguliavimo tarnybos sprendimą).
Vartotojai, norintys ir toliau naudotis m. parašo paslauga, turi kreiptis į savo mobiliojo ryšio operatorius ir sudaryti naujas m. parašo sutartis. Visi Lietuvoje veikiantys mobiliojo ryšio operatoriai m. parašo paslaugai reikalingas SIM korteles į naujus saugumo reikalavimus atitinkančias korteles keičia nemokamai.
Anksčiau išduoti m. parašo sertifikatai galios iki 2018 m. liepos 1 d. Iki šios dienos SIM kortelių nepasikeitusiems vartotojams m. parašo sutartys, vadovaujantis ES reglamentu ir RRT sprendimu, bus nutrauktos.
Apdorojama...

Interaktyvi biblioteka: elektroninių knygų skaitymas

Elektroninių knygų kataloge galima skaityti elektronines knygas, kurioms Nacionalinė biblioteka įsigijo licencijas, peržiūrėti planuojamų išleisti knygų sąrašus, fragmentus.

Kaina: nemokama

Skirta

Gyventojams

Interaktyvumo lygis 5

Teikėjas

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka
Autentikuoti (tapatybę patvirtinę arba LIBIS skaitytojo pažymėjimą turintys) vartotojai naudojantys įvairiais įrenginiais (pavyzdžiui, išmaniaisiais telefonais, personaliniais ar planšetiniais kompiuteriais, skaityklėmis) gali skaityti elektroninių knygų kataloge esančias elektronines knygas, jas rezervuoti (jei pasirinkta knyga yra skaitoma kito skaitytojo), reitinguoti, rašyti komentarus, dalintis informacija su draugais. Leidinius rasti naudojantis intelektualios paieškos priemonėmis.

https://www.ibiblioteka.lt/libis-portal/portal-services/-/asset_publisher/Sry9/content/el-dokumentu-knygu-skolinimas-ir-rezervavimas?redirect=https%3A%2F%2Fwww.ibiblioteka.lt%2Flibis-portal%2Fportal-services%3Fp_p_id%3D101_INSTANCE_Sry9%26p_p_lifecycle%3D0%26p_p_state%3Dnormal%26p_p_mode%3Dview%26p_p_col_id%3Dcolumn-1%26p_p_col_count%3D1

Už paslaugos teikimą atsakingų asmenų kontaktai

Ligita Maslauskė
Elektroninių knygų katalogo administratorė
l.maslauske@lnb.lt
Bendra informacija:
Adresas Gedimino pr. 51, LT-01504 Vilnius
Adresas internete http://www.lnb.lt
Darbo laikas http://www.lnb.lt/darbo-laikas
Įmonės kodas 290757560
Adresas Lietuvoje:
Vilniaus m. sav., Vilnius, Gedimino pr. 51
Interneto svetainė:
+370 5 249 7028, el. p.: biblio@lnb.lt