2018-02-13 00:00 Ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) informuoja, kad UAB „Skaitmeninio sertifikavimo centras“ (SSC) išduoti kvalifikuoti elektroninių parašų sertifikatai nebegalios nuo 2018 m. gegužės 11 d.
Atkreipiame asmenų, turinčių SSC išduotus kvalifikuotus elektroninių parašų sertifikatus, dėmesį, kad nuo 2018 m. gegužės 11 d. jie nebegalės šių sertifikatų naudoti kvalifikuotiems elektroniniams parašams kurti. Esant poreikiui pasirašinėti elektroninius dokumentus kvalifikuotu elektroniniu parašu, šie asmenys turėtų kreiptis į kitus paslaugų teikėjus, turinčius teisę išduoti kvalifikuotus elektroninių parašų sertifikatus. Asmenys pirmiausia turėtų įvertinti, kokią elektroninio parašo priemonę norėtų naudoti (lustinę kortelę, USB kriptografinį raktą ar mobilųjį elektroninį parašą), ir tada kreiptis į atitinkamus paslaugų teikėjus.
Platesnė informacija pateikiama RRT puslapyje http://www.rrt.lt/lt/pranesimai-spaudai/rrt-pratese-termina-b916.html.
Apdorojama...

Interaktyvi biblioteka: LIBIS skaitytojo pažymėjimo užsakymas

Turint pažymėjimą per portalą galima gauti šias paslaugas: užsiregistruoti bet kurioje LIBIS bibliotekoje arba atnaujinti savo registracijos duomenis; apmokėti paslaugą; užsakyti/rezervuoti knygas; skaityti elektronines knygas; užsakyti dokumento ar jo dalies skaitmeninę kopiją, naudotis intelektuaios paieškos galimybėmis.

Suteikimo trukmė: iš karto po įvykdyto apmokėjimo už paslaugą

Kaina: https://www.ibiblioteka.lt/libis-portal/skaitytojo-pazymejimas

Norėdami pasitikrinti užsakytos paslaugos būseną,prisijunkite

Skirta

Gyventojams

Interaktyvumo lygis 4

Teikėjas

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka
Portalas www.ibiblioteka.lt vienija daugiau nei 70 Lietuvos viešųjų, valstybinės ir nacionalinės reikšmės bibliotekų. Naudojant šiuos informacinius resursus, sudaro galimybę teikti paslaugas „vieno langelio“ principu.
LIBIS skaitytojo pažymėjimą turintys vartotojai gali naudotis šiomis paslaugomis: užsakyti skaitytojo pažymėjimą ne tik sau, bet ir globotiniui; užsiregistruoti bet kurioje LIBIS bibiotekoje, pasirinktose bibliotekose užsakyti arba rezervuoti dokumentą; skaityti arba rezervuoti elektronines knygas; susipažinti su informacija apie planuojamas išleisti knygas; užsakyti, jei to nedraudžia autorių teisės, dokumento ar jo dalies popierinę ar elektroninę kopiją; apmokėti už suteiktas paslaugas; naudotis intelektualios paieškos galimybėmis.

https://www.ibiblioteka.lt/libis-portal/portal-services/-/asset_publisher/Sry9/content/skaitytojo-pazymejimo-uzsakymas-ir-isdavimas

Už paslaugos teikimą atsakingų asmenų kontaktai

Daiva Kundelienė
Skaitytojų aptarnavimo sk. vedėja
Tel. +370 2398634
d.kundeliene@lnb.lt
Bendra informacija:
Adresas Gedimino pr. 51, LT-01504 Vilnius
Adresas internete http://www.lnb.lt
Darbo laikas http://www.lnb.lt/darbo-laikas
Įmonės kodas 290757560
Adresas Lietuvoje:
Vilniaus m. sav., Vilnius, Gedimino pr. 51
Internetinė svetainė:
+370 5 249 7028, el. p.: biblio@lnb.lt