2018-07-01 12:10Svarbi žinia visiems mobiliojo elektroninio parašo vartotojams.
Svarbi žinia visiems mobiliojo elektroninio parašo vartotojams.
Iki šių metų liepos 1 d. visi mobiliojo elektroninio parašo vartotojai turi pasikeisti SIM korteles.
Šis veiksmas yra būtinas didinant mobiliojo elektroninio parašo saugumo lygį ir vykdant ES ir Lietuvos Respublikos teisės aktus (Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą Nr. 910/2014 dėl elektroninės atpažinties ir elektroninių operacijų patikimumo užtikrinimo paslaugų vidaus rinkoje, kuriuo panaikinama Direktyva 1999/93/EB, ir Ryšių reguliavimo tarnybos sprendimą).
Vartotojai, norintys ir toliau naudotis m. parašo paslauga, turi kreiptis į savo mobiliojo ryšio operatorius ir sudaryti naujas m. parašo sutartis. Visi Lietuvoje veikiantys mobiliojo ryšio operatoriai m. parašo paslaugai reikalingas SIM korteles į naujus saugumo reikalavimus atitinkančias korteles keičia nemokamai.
Anksčiau išduoti m. parašo sertifikatai galios iki 2018 m. liepos 1 d. Iki šios dienos SIM kortelių nepasikeitusiems vartotojams m. parašo sutartys, vadovaujantis ES reglamentu ir RRT sprendimu, bus nutrauktos.
Apdorojama...

Vietinės rinkliavos už naudojimąsi Druskininkų kurorto viešąja infrastruktūra surinkimo informacinė sistema (VRSIS)

Prisijungus apgyvendinimo paslaugos teikėjui prie Vietinės rinkliavos už naudojimąsi Druskininkų kurorto viešąja infrastruktūra surinkimo ir deklaravimo informacinės sistemos galimybė pildyti lankytojų registracijos žurnalą ir teikti deklaracijas.

Suteikimo trukmė: 3 d. d.

Kaina: nemokama

Norėdami pasitikrinti užsakytos paslaugos būseną, prisijunkite

Skirta

Gyventojams
Verslo subjektams

Interaktyvumo lygis 4

Teikėjas

Druskininkų savivaldybės administracija
Druskininkų savivaldybės tarybos sprendimu nustatyta rinkliava už naudojimąsi Druskininkų kurorto viešąja infrastruktūra, galiojanti Druskininkų kurorto teritorijoje. Pagal Vietinės rinkliavos už naudojimąsi kurorto viešąja infrastruktūra nuostatus, kuriuos tvirtina ir keičia Druskininkų savivaldybės taryba savo sprendimu, vietinės rinkliavos mokėtojas (apgyvendinimo paslaugos teikėjas) privalo vesti atskirą vietinės rinkliavos apskaitą, tinkamai fiksuoti vietinės rinkliavos surinkimą, nakvynių skaičių privalo fiksuoti prisijungęs prie Vietinės rinkliavos už naudojimąsi Druskininkų kurorto viešąja infrastruktūra surinkimo ir deklaravimo informacinės sistemos, t.y. pildyti lankytojų registracijos žurnalą, susiformuoti preliminarią deklaraciją, ją papildyti ir laiku pateikti rinkliavos administratoriui.

http://rinkliava.druskininkai.lt/kaip-naudotis/

Lietuvos Respublikos Rinkliavų įstatymo 11 straipsnio 1 dalies 11punktu ir 12 straipsniu, Druskininkų savivaldybės tarybos
2011 m. balandžio 29 d. sprendimu Nr. T1-46 „Dėl vietinės rinkliavos už naudojimąsi Druskininkų kurorto viešąja infrastruktūra“.

Už paslaugos teikimą atsakingų asmenų kontaktai

Dovilė Kastanavičienė Julija Ramanauskienė
Finansų ir apskaitos skyriaus vyriausioji specialistė Finansų ir apskaitos skyriaus vedėjo pavaduotoja
Tel. (8 313) 52 190 Tel. (8 313) 52 950
Mob. +370 611 19 923
Faks. (8 313) 55 376 Faks. (8 313) 55 376
dovile.kastanaviciene@druskininkai.lt julija.ramanauskiene@druskininkai.lt
Bendra informacija:
AdresasVilniaus al. 18, LT-66119, Druskininkai
Adresas internetehttp://www.druskininkai.lt
Įmonės kodas188776264
Adresas Lietuvoje:
Druskininkų sav., Druskininkai, Vilniaus al. 18
Interneto svetainė:
Tel. 8 313 55 355 Faks. 8 313 55 376, el. p.: info@druskininkai.lt