Apdorojama...

Elektroniniai viešieji aukcionai

Sudarytos sąlygos gyventojams ir verslo subjektams nuotoliniu būdu dalyvauti valstybės ir savivaldybių nekilnojamųjų daiktų pardavime viešo elektroninio aukciono būdu.

Kaina: nemokama

Norėdami pasitikrinti užsakytos paslaugos būseną, prisijunkite

Priklauso grupėms

Skirta

Gyventojams
Verslo subjektams

Interaktyvumo lygis 4

Teikėjas

Valstybės įmonė Registrų centras
Paslauga skirta gyventojams ir verslo subjektams elektroniniu būdu dalyvauti valstybės ir savivaldybių nekilnojamųjų daiktų pardavime elektroninio aukciono būdu.
Elektroninių aukcionų portale asmenys gali peržiūrėti aukcionų skelbimus. Identifikavimo priemonėmis prie portalo prisijungę asmenys gali registruotis į konkrečius aukcionus. Elektroninio aukciono organizatoriui patvirtinus asmens registraciją, asmuo gali dalyvauti aukcione ir nurodyti siūlomą kainą už aukcione parduodamą turtą. Elektroninio aukciono dalyviai kainą gali didinti automatiniu arba neautomatiniu būdu. Asmuo, prisijungęs prie sistemos, gali veikti savo vardu arba kaip kito fizinio ar juridinio asmens atstovas.
Elektroninio aukciono laimėtoju pripažįstamas tas dalyvis, kuris pasiūlė didžiausią kainą. Laimėjusio dalyvio pasiūlyta kaina kartu yra ir turto pardavimo kaina.

www.evarzytynes.lt

Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014-10-28 nutarimas Nr. 1178 "Dėl valstybės ir savialdybių nekilnojamųjų daiktų pardavimo viešo aukciono būdu tvarkos aprašo patvirtinimo".
VĮ Turto banko generalinio direktoriaus 2015-06-12 įsakymu Nr.P1-123 patvirtintos Valstybės įmonės Turto banko organizuojamų viešų aukcionų, kuriuose parduodamas valstybės ir savivaldybių nekilnojamasis turtas ir kiti nekilnojamieji daiktai, vykdymo informacinių technologijų priemonėmis taisyklės

Už paslaugos teikimą atsakingų asmenų kontaktai

Ieva Binder
Vyresnioji juriskonsultė
Tel. +370 5 2688 343
Faks. +370 5 265 8311
Ieva.Binder@registrucentras.lt
Bendra informacija:
AdresasV. Kudirkos g. 18
Adresas internetehttp://www.registrucentras.lt
Darbo laikasI-IV: 7:30-16:30 val., V: 7:30-15:30 val.
Įmonės kodas124110246
Adresas Lietuvoje:
Vilniaus m. sav., Vilnius, Vinco Kudirkos g. 18, LT-03105
Vilniaus m. sav., Vilnius, Vinco Kudirkos g. 18-3
Interneto svetainė:
(8 5) 2688 262, el. p.: info@registrucentras.lt