2018-02-13 00:00 Ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) informuoja, kad UAB „Skaitmeninio sertifikavimo centras“ (SSC) išduoti kvalifikuoti elektroninių parašų sertifikatai nebegalios nuo 2018 m. gegužės 11 d.
Atkreipiame asmenų, turinčių SSC išduotus kvalifikuotus elektroninių parašų sertifikatus, dėmesį, kad nuo 2018 m. gegužės 11 d. jie nebegalės šių sertifikatų naudoti kvalifikuotiems elektroniniams parašams kurti. Esant poreikiui pasirašinėti elektroninius dokumentus kvalifikuotu elektroniniu parašu, šie asmenys turėtų kreiptis į kitus paslaugų teikėjus, turinčius teisę išduoti kvalifikuotus elektroninių parašų sertifikatus. Asmenys pirmiausia turėtų įvertinti, kokią elektroninio parašo priemonę norėtų naudoti (lustinę kortelę, USB kriptografinį raktą ar mobilųjį elektroninį parašą), ir tada kreiptis į atitinkamus paslaugų teikėjus.
Platesnė informacija pateikiama RRT puslapyje http://www.rrt.lt/lt/pranesimai-spaudai/rrt-pratese-termina-b916.html.
Apdorojama...

Duomenų teikimas Vedybų sutarčių registrui (sutarties šalims)

Paslauga skirta fiziniams asmenims, kai vienas iš sutuoktinių ar sugyventinių, pageidauja įregistruoti vedybų ar sugyventinių sutartį ar įrašyti sutarties pakeitimus ar pabaigą.

Suteikimo trukmė: Vedybų, sugyventinių sutartis Vedybų sutarčių registre įregistruojama, duomenų pakeitimai ar pabaiga įrašoma ne vėliau kaip per 2 darbo dienas nuo dokumento pateikimo Vedybų sutarčių registrui, jei paslauga apmokama ne vėliau, kaip per 2 darbo dienas.

Norėdami pasitikrinti užsakytos paslaugos būseną,prisijunkite

Priklauso grupėms

Skirta

Gyventojams

Interaktyvumo lygis 5

Teikėjas

Valstybės įmonė Registrų centras
Naudojantis Duomenų teikimo Vedybų sutarčių registrui internetine programa fiziniai asmenys gali, kai vienas iš sutuoktinių ar sugyventinių, pageidauja, įregistruoti vedybų ar sugyventinių sutartį ar įrašyti sutarties pakeitimus, pabaigą. Fizinis asmuo duomenis Registrui gali pateikti elektroniniu būdu Registro tvarkytojo nustatyta tvarka.
Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2002 m. rugpjūčio 13 d. nutarimas Nr. 1284 ,,Dėl Vedybų sutarčių registro nuostatų patvirtinimo“ (redakcija, galiosianti nuo 2016 m. sausio 1 d.)

Už paslaugos teikimą atsakingų asmenų kontaktai

tel. (8 5) 268 8262, „Omnitel“ ir „Bitė“ klientams - 1637
Bendra informacija:
AdresasV. Kudirkos g. 18
Adresas internetehttp://www.registrucentras.lt
Darbo laikasI-IV: 7:30-16:30 val., V: 7:30-15:30 val.
Įmonės kodas124110246
Adresas Lietuvoje:
Vilniaus m. sav., Vilnius, Vinco Kudirkos g. 18
Vilniaus m. sav., Vilnius, Vinco Kudirkos g. 18-3
Internetinė svetainė:
(8 5) 2688 262, el. p.: info@registrucentras.lt