2018-07-01 12:10Svarbi žinia visiems mobiliojo elektroninio parašo vartotojams.
Svarbi žinia visiems mobiliojo elektroninio parašo vartotojams.
Iki šių metų liepos 1 d. visi mobiliojo elektroninio parašo vartotojai turi pasikeisti SIM korteles.
Šis veiksmas yra būtinas didinant mobiliojo elektroninio parašo saugumo lygį ir vykdant ES ir Lietuvos Respublikos teisės aktus (Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą Nr. 910/2014 dėl elektroninės atpažinties ir elektroninių operacijų patikimumo užtikrinimo paslaugų vidaus rinkoje, kuriuo panaikinama Direktyva 1999/93/EB, ir Ryšių reguliavimo tarnybos sprendimą).
Vartotojai, norintys ir toliau naudotis m. parašo paslauga, turi kreiptis į savo mobiliojo ryšio operatorius ir sudaryti naujas m. parašo sutartis. Visi Lietuvoje veikiantys mobiliojo ryšio operatoriai m. parašo paslaugai reikalingas SIM korteles į naujus saugumo reikalavimus atitinkančias korteles keičia nemokamai.
Anksčiau išduoti m. parašo sertifikatai galios iki 2018 m. liepos 1 d. Iki šios dienos SIM kortelių nepasikeitusiems vartotojams m. parašo sutartys, vadovaujantis ES reglamentu ir RRT sprendimu, bus nutrauktos.
Apdorojama...

Duomenų teikimas Vedybų sutarčių registrui (sutarties šalims)

Paslauga skirta fiziniams asmenims, kai vienas iš sutuoktinių ar sugyventinių, pageidauja įregistruoti vedybų ar sugyventinių sutartį ar įrašyti sutarties pakeitimus ar pabaigą.

Suteikimo trukmė: Vedybų, sugyventinių sutartis Vedybų sutarčių registre įregistruojama, duomenų pakeitimai ar pabaiga įrašoma ne vėliau kaip per 2 darbo dienas nuo dokumento pateikimo Vedybų sutarčių registrui, jei paslauga apmokama ne vėliau, kaip per 2 darbo dienas.

Norėdami pasitikrinti užsakytos paslaugos būseną, prisijunkite

Priklauso grupėms

Skirta

Gyventojams

Interaktyvumo lygis 5

Teikėjas

Valstybės įmonė Registrų centras
Naudojantis Duomenų teikimo Vedybų sutarčių registrui internetine programa fiziniai asmenys gali, kai vienas iš sutuoktinių ar sugyventinių, pageidauja, įregistruoti vedybų ar sugyventinių sutartį ar įrašyti sutarties pakeitimus, pabaigą. Fizinis asmuo duomenis Registrui gali pateikti elektroniniu būdu Registro tvarkytojo nustatyta tvarka.
Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2002 m. rugpjūčio 13 d. nutarimas Nr. 1284 ,,Dėl Vedybų sutarčių registro nuostatų patvirtinimo“ (redakcija, galiosianti nuo 2016 m. sausio 1 d.)

Už paslaugos teikimą atsakingų asmenų kontaktai

tel. (8 5) 268 8262, „Omnitel“ ir „Bitė“ klientams - 1637
Bendra informacija:
AdresasV. Kudirkos g. 18
Adresas internetehttp://www.registrucentras.lt
Darbo laikasI-IV: 7:30-16:30 val., V: 7:30-15:30 val.
Įmonės kodas124110246
Adresas Lietuvoje:
Vilniaus m. sav., Vilnius, Vinco Kudirkos g. 18, LT-03105
Vilniaus m. sav., Vilnius, Vinco Kudirkos g. 18-3
Interneto svetainė:
(8 5) 2688 262, el. p.: info@registrucentras.lt