2018-02-13 00:00 Ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) informuoja, kad UAB „Skaitmeninio sertifikavimo centras“ (SSC) išduoti kvalifikuoti elektroninių parašų sertifikatai nebegalios nuo 2018 m. gegužės 11 d.
Atkreipiame asmenų, turinčių SSC išduotus kvalifikuotus elektroninių parašų sertifikatus, dėmesį, kad nuo 2018 m. gegužės 11 d. jie nebegalės šių sertifikatų naudoti kvalifikuotiems elektroniniams parašams kurti. Esant poreikiui pasirašinėti elektroninius dokumentus kvalifikuotu elektroniniu parašu, šie asmenys turėtų kreiptis į kitus paslaugų teikėjus, turinčius teisę išduoti kvalifikuotus elektroninių parašų sertifikatus. Asmenys pirmiausia turėtų įvertinti, kokią elektroninio parašo priemonę norėtų naudoti (lustinę kortelę, USB kriptografinį raktą ar mobilųjį elektroninį parašą), ir tada kreiptis į atitinkamus paslaugų teikėjus.
Platesnė informacija pateikiama RRT puslapyje http://www.rrt.lt/lt/pranesimai-spaudai/rrt-pratese-termina-b916.html.
Apdorojama...

Narkotinių ir psichotropinių medžiagų pirmtakų (prekursorių) teisėtos apyvartos ataskaitų pateikimas per IS PTAKIS

Narkotinių ir psichotropinių medžiagų pirmtakų (prekursorių) ir į oficialų sąrašą neįtrauktų medžiagų teisėtos apyvartos ataskaitų pateikimas

Suteikimo trukmė: 5 d. d.

Kaina: nemokama

Norėdami pasitikrinti užsakytos paslaugos būseną,prisijunkite

Skirta

Gyventojams
Verslo subjektams

Interaktyvumo lygis 3

Teikėjas

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas
Elektroniniu būdu priimti informaciją iš ūkio subjektų (tiekiančių į rinką ir/ar naudojančių savo veikloje chemines medžiagas), kurios padės kaupti, sisteminti, apdoroti duomenis apie į oficialų narkotinių ir psichotropinių medžiagų pirmtakų (prekursorių) sąrašą įtrauktas medžiagas, o taip pat ir į oficialų narkotinių ir psichotropinių medžiagų pirmtakų (prekursorių) sąrašą neįtrauktas medžiagas, kurios gali būti panaudotos neteisėtam narkotinių ir psichotropinių medžiagų gaminimui , šių medžiagų teisėtą apyvartą Lietuvos Respublikoje. Automatizuoti duomenų apie Prekursorius ir Pre-prekursorius, jų teisėtą apyvartą apskaitą, kontrolę ir informacijos apdorojimą bei perdavimą kompetentingoms Lietuvos Respublikos ir Europos Sąjungos institucijoms.

Naudotojo instrukcija bus pateikta interneto puslapyje http://ntakd.lrv.lt/uploads/ntakd/documents/files/Prieziura/prekursoriai/leidiniai/PTAKIS.pdf.

Lietuvos Respublikos narkotinių ir psichotropinių medžiagų pirmtakų (prekursorių) kontrolės įstatymo 7 ir 8 straipsniai.

Už paslaugos teikimą atsakingų asmenų kontaktai

Aurelija Vaitkevičienė
Narkotinių ir psichotropinių medžiagų prekursorių kontrolės ir rizikos vertinimo skyriaus vyr. speciacilistė
Tel. +370 706 63193
Faks. +370 706 68095
aurelija.vaitkeviciene@ntakd.lt
Bendra informacija:
AdresasŠv. Stepono g. 27, LT-01312 Vilnius
Adresas internetehttp: www.ntakd.lt
Darbo laikasPirmadieniais – ketvirtadieniais 8:00-17:00 Penktadieniais 8:00-15:45 Pietų pertrauka 12:00 - 12:45
Įmonės kodas302610311
Adresas Lietuvoje:
Vilniaus m. sav., Vilnius, Šv. Stepono g. 27A
(8 5) 266 8060, el. p.: ntakd@ntakd.lt