2018-07-01 12:10Svarbi žinia visiems mobiliojo elektroninio parašo vartotojams.
Svarbi žinia visiems mobiliojo elektroninio parašo vartotojams.
Iki šių metų liepos 1 d. visi mobiliojo elektroninio parašo vartotojai turi pasikeisti SIM korteles.
Šis veiksmas yra būtinas didinant mobiliojo elektroninio parašo saugumo lygį ir vykdant ES ir Lietuvos Respublikos teisės aktus (Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą Nr. 910/2014 dėl elektroninės atpažinties ir elektroninių operacijų patikimumo užtikrinimo paslaugų vidaus rinkoje, kuriuo panaikinama Direktyva 1999/93/EB, ir Ryšių reguliavimo tarnybos sprendimą).
Vartotojai, norintys ir toliau naudotis m. parašo paslauga, turi kreiptis į savo mobiliojo ryšio operatorius ir sudaryti naujas m. parašo sutartis. Visi Lietuvoje veikiantys mobiliojo ryšio operatoriai m. parašo paslaugai reikalingas SIM korteles į naujus saugumo reikalavimus atitinkančias korteles keičia nemokamai.
Anksčiau išduoti m. parašo sertifikatai galios iki 2018 m. liepos 1 d. Iki šios dienos SIM kortelių nepasikeitusiems vartotojams m. parašo sutartys, vadovaujantis ES reglamentu ir RRT sprendimu, bus nutrauktos.
Apdorojama...

Narkotinių ir psichotropinių medžiagų pirmtakų (prekursorių) teisėtos apyvartos ataskaitų pateikimas per IS PTAKIS

Narkotinių ir psichotropinių medžiagų pirmtakų (prekursorių) ir į oficialų sąrašą neįtrauktų medžiagų teisėtos apyvartos ataskaitų pateikimas

Suteikimo trukmė: 5 d. d.

Kaina: nemokama

Norėdami pasitikrinti užsakytos paslaugos būseną, prisijunkite

Skirta

Gyventojams
Verslo subjektams

Interaktyvumo lygis 3

Teikėjas

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas
Elektroniniu būdu priimti informaciją iš ūkio subjektų (tiekiančių į rinką ir/ar naudojančių savo veikloje chemines medžiagas), kurios padės kaupti, sisteminti, apdoroti duomenis apie į oficialų narkotinių ir psichotropinių medžiagų pirmtakų (prekursorių) sąrašą įtrauktas medžiagas, o taip pat ir į oficialų narkotinių ir psichotropinių medžiagų pirmtakų (prekursorių) sąrašą neįtrauktas medžiagas, kurios gali būti panaudotos neteisėtam narkotinių ir psichotropinių medžiagų gaminimui , šių medžiagų teisėtą apyvartą Lietuvos Respublikoje. Automatizuoti duomenų apie Prekursorius ir Pre-prekursorius, jų teisėtą apyvartą apskaitą, kontrolę ir informacijos apdorojimą bei perdavimą kompetentingoms Lietuvos Respublikos ir Europos Sąjungos institucijoms.

Naudotojo instrukcija bus pateikta interneto puslapyje http://ntakd.lrv.lt/uploads/ntakd/documents/files/Prieziura/prekursoriai/leidiniai/PTAKIS.pdf.

Lietuvos Respublikos narkotinių ir psichotropinių medžiagų pirmtakų (prekursorių) kontrolės įstatymo 7 ir 8 straipsniai.

Už paslaugos teikimą atsakingų asmenų kontaktai

Aurelija Vaitkevičienė
Narkotinių ir psichotropinių medžiagų prekursorių kontrolės ir rizikos vertinimo skyriaus vyr. speciacilistė
Tel. +370 706 63193
Faks. +370 706 68095
aurelija.vaitkeviciene@ntakd.lt
Bendra informacija:
AdresasŠv. Stepono g. 27, LT-01312 Vilnius
Adresas internetehttp: www.ntakd.lt
Darbo laikasPirmadieniais – ketvirtadieniais 8:00-17:00 Penktadieniais 8:00-15:45 Pietų pertrauka 12:00 - 12:45
Įmonės kodas302610311
Adresas Lietuvoje:
Vilniaus m. sav., Vilnius, Šv. Stepono g. 27A, LT-01312
Interneto svetainė:
(8 5) 266 8060, el. p.: ntakd@ntakd.lt