2018-02-13 00:00 Ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) informuoja, kad UAB „Skaitmeninio sertifikavimo centras“ (SSC) išduoti kvalifikuoti elektroninių parašų sertifikatai nebegalios nuo 2018 m. gegužės 11 d.
Atkreipiame asmenų, turinčių SSC išduotus kvalifikuotus elektroninių parašų sertifikatus, dėmesį, kad nuo 2018 m. gegužės 11 d. jie nebegalės šių sertifikatų naudoti kvalifikuotiems elektroniniams parašams kurti. Esant poreikiui pasirašinėti elektroninius dokumentus kvalifikuotu elektroniniu parašu, šie asmenys turėtų kreiptis į kitus paslaugų teikėjus, turinčius teisę išduoti kvalifikuotus elektroninių parašų sertifikatus. Asmenys pirmiausia turėtų įvertinti, kokią elektroninio parašo priemonę norėtų naudoti (lustinę kortelę, USB kriptografinį raktą ar mobilųjį elektroninį parašą), ir tada kreiptis į atitinkamus paslaugų teikėjus.
Platesnė informacija pateikiama RRT puslapyje http://www.rrt.lt/lt/pranesimai-spaudai/rrt-pratese-termina-b916.html.
Apdorojama...

Duomenų apie saugiųjų dokumentų ir saugiųjų dokumentų blankų gamybą teikimas

Tai galimybė pateikti duomenis Valstybės dokumentų technologinės apsaugos tarnybai prie Finansų ministerijos dėl saugiųjų dokumentų ar saugiųjų dokumentų blankų gamybos ir gauti informaciją apie pateiktų duomenų ir Saugiųjų dokumentų ir saugiųjų dokumentų blankų registro objektų būseną

Suteikimo trukmė: 5 d. d.

Kaina: nemokama

Norėdami pasitikrinti užsakytos paslaugos būseną,prisijunkite

Priklauso grupėms

Skirta

Viešajam sektoriui

Interaktyvumo lygis 4

Teikėjas

Valstybės dokumentų technologinės apsaugos tarnyba prie Finansų ministerijos
Tvirtinančios įstaigos ar jų įgaliotos institucijos ar įstaigos elektroniniu būdu gali pateikti Valstybės dokumentų technologinės apsaugos tarnybai prie Finansų ministerijos Paraiškos įregistruoti saugųjį dokumentą ar saugųjį dokumento blanką į Saugiųjų dokumentų ir saugiųjų dokumentų blankų registrą ir parengti saugiojo dokumento ar saugiojo dokumento blanko eskizą ir grafinį projektą, Pranešimo apie duomenų pakeitimą ar (ir) papildymą ir Prašymo pakeisti metriką duomenis ir gauti informaciją apie pateiktų duomenų ir registro objektų būseną

Juridinis asmuo turi pateikti pranešimą paslaugos teikėjui, nurodydamas įgaliotą fizinį asmenį, galintį teikti duomenis Valstybės dokumentų technologinės apsaugos tarnybos prie Finansų ministerijos.
Juridiniams asmenims sudaryta galimybė, atlikus autentifikaciją per VIISP ir prisijungus prie svetainės www.vdtat.gov.lt, nuotoliniu būdu pateikti duomenis dėl saugiųjų dokumentų ar saugiųjų dokumentų blankų gamybos.

Valstybės dokumentų technologinės apsaugos tarnybos prie Finansų ministerijos 2013 m. balandžio 26 d. įsakymas Nr. 1-87 „Dėl Saugiųjų dokumentų ir saugiųjų dokumentų blankų registro elektroninių paslaugų teikimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ (Žin., 2013, Nr. 46-2311)

Už paslaugos teikimą atsakingų asmenų kontaktai

Audrija Manusadžianienė Rasa Peikštenytė Algirdas Grigaravičius
Registro skyriaus vedėja Registro skyriaus vyriausioji specialistė  Registro skyriaus vyriausiasis specialistas
Tel. +370 5 27 09165 Tel. +370 5 27 09165 Tel. +370 5 27 09165
a.manusadzianiene@vdtat.gov.lt  r.peikstenyte@vdtat.gov.lt a.grigaravicius@vdtat.gov.lt
Bendra informacija:
AdresasL. Sapiegos g. 17, LT-10312 Vilnius
Adresas internetehttp://www.vdtat.gov.lt
Darbo laikasI–IV 8.00–17.00 V 8.00–15.45
Įmonės kodas188694162
Adresas Lietuvoje:
Vilniaus m. sav., Vilnius, L. Sapiegos g. 17
(8 5) 212 2548, el. p.: info@vdtat.gov.lt