2018-02-13 00:00 Ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) informuoja, kad UAB „Skaitmeninio sertifikavimo centras“ (SSC) išduoti kvalifikuoti elektroninių parašų sertifikatai nebegalios nuo 2018 m. gegužės 11 d.
Atkreipiame asmenų, turinčių SSC išduotus kvalifikuotus elektroninių parašų sertifikatus, dėmesį, kad nuo 2018 m. gegužės 11 d. jie nebegalės šių sertifikatų naudoti kvalifikuotiems elektroniniams parašams kurti. Esant poreikiui pasirašinėti elektroninius dokumentus kvalifikuotu elektroniniu parašu, šie asmenys turėtų kreiptis į kitus paslaugų teikėjus, turinčius teisę išduoti kvalifikuotus elektroninių parašų sertifikatus. Asmenys pirmiausia turėtų įvertinti, kokią elektroninio parašo priemonę norėtų naudoti (lustinę kortelę, USB kriptografinį raktą ar mobilųjį elektroninį parašą), ir tada kreiptis į atitinkamus paslaugų teikėjus.
Platesnė informacija pateikiama RRT puslapyje http://www.rrt.lt/lt/pranesimai-spaudai/rrt-pratese-termina-b916.html.
Apdorojama...

Konkursų ar pakaitinių valstybės tarnautojų atrankų skelbimų prenumerata

Asmenys gali užsisakyti dominančių konkursų ir pakaitinių valstybės tarnautojų atrankų skelbimų prenumeratą. Taip pat galima užsisakyti pranešimus apie bendrųjų, vadovavimo gebėjimų bei užsienio kalbų (anglų, vokiečių ir prancūzų) patikrinimų paskelbtus laikus. 

Suteikimo trukmė: iš karto

Kaina: nemokama

Norėdami pasitikrinti užsakytos paslaugos būseną,prisijunkite

Priklauso grupėms

Gyvenimo įvykiai

Skirta

Gyventojams

Interaktyvumo lygis 4

Teikėjas

Valstybės tarnybos departamentas
Valstybės tarnybos valdymo informacinės sistemos Atrankos modulio savitarna skirta prašymų leisti dalyvauti valstybės tarnautojų konkursuose ir pakaitinių valstybės tarnautojų atrankose teikimui bei registravimuisi pasitikrinti bendruosius ir vadovavimo gebėjimus bei nusistatyti užsienio kalbų (anglų, vokiečių ir prancūzų) mokėjimo lygį.
Paskyroje asmuo gali kaupti pretendavimui į valstybės tarnautojo pareigas reikalingus dokumentus, matyti teiktų prašymų istoriją, konkursą ar pakaitinio atranką organizuojančios įstaigos pranešimus, tikrintų bendrųjų, vadovavimo gebėjimų bei užsienio kalbų mokėjimo istoriją, šių patikrinimų rezultatus ir rezultatų galiojimo terminus.
Paskyrose asmuo gali užsisakyti dominančių konkursų ir pakaitinių valstybės tarnautojų atrankų skelbimų prenumeratą. Taip pat galima užsisakyti pranešimus apie bendrųjų ir vadovavimo gebėjimų bei užsienio kalbų (anglų, vokiečių ir prancūzų) patikrinimų  paskelbtus laikus. 

Už paslaugos teikimą atsakingų asmenų kontaktai

Testavimo grupės telefonas (8 5) 205 48 80 rinktis „1“
Bendra informacija:
Adresas Labdarių g. 8 , LT- 01120, Vilnius
Adresas internete   www.vtd.lt
Darbo laikas I - IV 8:00-17:00, V 8:00-15:45. Pietų pertrauka: 12:00-12:45
Įmonės kodas 188784211
Adresas Lietuvoje:
Vilniaus m. sav., Vilnius, Labdarių g. 8
Tel. +370 5 205 4853,  
Faks. +370 5 205 4864
info@vtd.lt