Apdorojama...

Fizinių ir juridinių asmenų prašymų, paklausimų ir kitos informacijos susijusios su Indėlių ir/ar Įsipareigojimų investuotojams draudimo klausimais teikimas/gavimas

Valstybės įmonės "Indėlių ir investicijų draudimas" paraiškų valdymo sistema suteikia galimybę fiziniams ir juridiniams asmenims elektroniniu būdu pateikti Valstybės Įmonei "Indėlių ir investicijų draudimas" informaciją reikalingą draudimo įšmokų išmokėjimui, įvairių pažymų ir kitai informacijai gauti.

Suteikimo trukmė: ne vėliau kaip 20 d.d.

Kaina: nemokama

Norėdami pasitikrinti užsakytos paslaugos būseną, prisijunkite

Priklauso grupėms

Skirta

Gyventojams
Verslo subjektams

Interaktyvumo lygis 3

Teikėjas

Valstybės įmonė "Indėlių ir investicijų draudimas"
Valstybės įmonės "Indėlių ir investicijų draudimas" paraiškų valdymo sistema suteikia galimybę fiziniams ir juridiniams asmenims, nustačius jų asmenybę, išmokėti Indėlių ir/ar Įsipareigojimų investuotojams draudimo išmokas. Draudimo išmokos mokamos paskelbus kredito įstaigos nemokumą (pvz. banko ar kredito unijos). Buvę kredito įstaigų indėlininkai galės elektroniniu būdu teikti informaciją reikalingą draudimo įšmokų išmokėjimui. Taip pat bus galimybė užsakyti įvairias pažymas susijusias su Indėlių ir/ar įsipareogojimų investuotojams draudimo išmokomis.
Indėlių ir Įsipareigojimų investuotojams draudimo įstatymas

Už paslaugos teikimą atsakingų asmenų kontaktai

Tomas Jurkovlianec
Tel. +370 5 213 5657
Faks. +370 5 213 5546
tomas.jurkovlianec@idf.lt
Bendra informacija:
Valstybės įmonė "Indėlių ir investicijų draudimas"
Adresas Lietuvoje:
Vilniaus m. sav., Vilnius, Algirdo g. 31