2018-02-13 00:00 Ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) informuoja, kad UAB „Skaitmeninio sertifikavimo centras“ (SSC) išduoti kvalifikuoti elektroninių parašų sertifikatai nebegalios nuo 2018 m. gegužės 11 d.
Atkreipiame asmenų, turinčių SSC išduotus kvalifikuotus elektroninių parašų sertifikatus, dėmesį, kad nuo 2018 m. gegužės 11 d. jie nebegalės šių sertifikatų naudoti kvalifikuotiems elektroniniams parašams kurti. Esant poreikiui pasirašinėti elektroninius dokumentus kvalifikuotu elektroniniu parašu, šie asmenys turėtų kreiptis į kitus paslaugų teikėjus, turinčius teisę išduoti kvalifikuotus elektroninių parašų sertifikatus. Asmenys pirmiausia turėtų įvertinti, kokią elektroninio parašo priemonę norėtų naudoti (lustinę kortelę, USB kriptografinį raktą ar mobilųjį elektroninį parašą), ir tada kreiptis į atitinkamus paslaugų teikėjus.
Platesnė informacija pateikiama RRT puslapyje http://www.rrt.lt/lt/pranesimai-spaudai/rrt-pratese-termina-b916.html.
Apdorojama...

Keleivių vežimo paslaugos

Bendra informacija keleiviams apie vietinių ir tarptautinių traukinių maršrutų važiavimo įkainius ir papildomas keleiviams teikiamas paslaugas.

Kaina: nemokama

Skirta

Gyventojams

Interaktyvumo lygis 3

Teikėjas

AB „Lietuvos geležinkeliai“ Keleivių vežimo direkcija
Suteikiama bendro pobūdžio informacija keleiviams apie esamus vietinio ir tarptautinio susisiekimo traukiniais maršrutus, pateikiamos nuorodos į automatizuotą tvarkaraščių paieškos sistemą, galiojančias akcijas, taikomas nuolaidas, nurodoma keleivių skundų ir prašymų pateikimo bendrovės tvarka bei išskiriamos papildomos bendrovės teikiamos paslaugos, skirtos užtikrinti patogias, saugias keleivių vežimo geležinkeliais paslaugas. Nurodomi informacijos šaltiniai (telefonai, internetinė svetainė, atsakingų darbuotojų el. pašto adresai ir kt.), prireikus papildomos informacijos apie bendrovės vykdomą keleivių vežimo geležinkeliais veiklą.
Bendra informacija:
AdresasPelesos g. 10, Vilnius LT –02111
Adresas internetehttp://www.litrail.lt/
Darbo laikasI-IV 07.00 – 16.00 V 07.00 – 14.45
Įmonės kodas110053842
Adresas Lietuvoje:
Vilniaus m. sav., Vilnius, Pelesos g. 10
(8 ~ 5) 269 2054, el. p.: passenger@litrail.lt