2018-07-01 12:10Svarbi žinia visiems mobiliojo elektroninio parašo vartotojams.
Svarbi žinia visiems mobiliojo elektroninio parašo vartotojams.
Iki šių metų liepos 1 d. visi mobiliojo elektroninio parašo vartotojai turi pasikeisti SIM korteles.
Šis veiksmas yra būtinas didinant mobiliojo elektroninio parašo saugumo lygį ir vykdant ES ir Lietuvos Respublikos teisės aktus (Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą Nr. 910/2014 dėl elektroninės atpažinties ir elektroninių operacijų patikimumo užtikrinimo paslaugų vidaus rinkoje, kuriuo panaikinama Direktyva 1999/93/EB, ir Ryšių reguliavimo tarnybos sprendimą).
Vartotojai, norintys ir toliau naudotis m. parašo paslauga, turi kreiptis į savo mobiliojo ryšio operatorius ir sudaryti naujas m. parašo sutartis. Visi Lietuvoje veikiantys mobiliojo ryšio operatoriai m. parašo paslaugai reikalingas SIM korteles į naujus saugumo reikalavimus atitinkančias korteles keičia nemokamai.
Anksčiau išduoti m. parašo sertifikatai galios iki 2018 m. liepos 1 d. Iki šios dienos SIM kortelių nepasikeitusiems vartotojams m. parašo sutartys, vadovaujantis ES reglamentu ir RRT sprendimu, bus nutrauktos.
Apdorojama...

Keleivių vežimo paslaugos

Bendra informacija keleiviams apie vietinių ir tarptautinių traukinių maršrutų važiavimo įkainius ir papildomas keleiviams teikiamas paslaugas.

Kaina: nemokama

Skirta

Gyventojams

Interaktyvumo lygis 3

Teikėjas

AB „Lietuvos geležinkeliai“ Keleivių vežimo direkcija
Suteikiama bendro pobūdžio informacija keleiviams apie esamus vietinio ir tarptautinio susisiekimo traukiniais maršrutus, pateikiamos nuorodos į automatizuotą tvarkaraščių paieškos sistemą, galiojančias akcijas, taikomas nuolaidas, nurodoma keleivių skundų ir prašymų pateikimo bendrovės tvarka bei išskiriamos papildomos bendrovės teikiamos paslaugos, skirtos užtikrinti patogias, saugias keleivių vežimo geležinkeliais paslaugas. Nurodomi informacijos šaltiniai (telefonai, internetinė svetainė, atsakingų darbuotojų el. pašto adresai ir kt.), prireikus papildomos informacijos apie bendrovės vykdomą keleivių vežimo geležinkeliais veiklą.
Bendra informacija:
AdresasPelesos g. 10, Vilnius LT –02111
Adresas internetehttp://www.litrail.lt/
Darbo laikasI-IV 07.00 – 16.00 V 07.00 – 14.45
Įmonės kodas110053842
Adresas Lietuvoje:
Vilniaus m. sav., Vilnius, Pelesos g. 10
(8 ~ 5) 269 2054, el. p.: passenger@litrail.lt