2018-07-01 12:10Svarbi žinia visiems mobiliojo elektroninio parašo vartotojams.
Svarbi žinia visiems mobiliojo elektroninio parašo vartotojams.
Iki šių metų liepos 1 d. visi mobiliojo elektroninio parašo vartotojai turi pasikeisti SIM korteles.
Šis veiksmas yra būtinas didinant mobiliojo elektroninio parašo saugumo lygį ir vykdant ES ir Lietuvos Respublikos teisės aktus (Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą Nr. 910/2014 dėl elektroninės atpažinties ir elektroninių operacijų patikimumo užtikrinimo paslaugų vidaus rinkoje, kuriuo panaikinama Direktyva 1999/93/EB, ir Ryšių reguliavimo tarnybos sprendimą).
Vartotojai, norintys ir toliau naudotis m. parašo paslauga, turi kreiptis į savo mobiliojo ryšio operatorius ir sudaryti naujas m. parašo sutartis. Visi Lietuvoje veikiantys mobiliojo ryšio operatoriai m. parašo paslaugai reikalingas SIM korteles į naujus saugumo reikalavimus atitinkančias korteles keičia nemokamai.
Anksčiau išduoti m. parašo sertifikatai galios iki 2018 m. liepos 1 d. Iki šios dienos SIM kortelių nepasikeitusiems vartotojams m. parašo sutartys, vadovaujantis ES reglamentu ir RRT sprendimu, bus nutrauktos.
Apdorojama...

Ekspedijavimo paslaugos

Krovinių ekspedijavimas geležinkeliais.

Kaina: nemokama

Priklauso grupėms

Skirta

Gyventojams
Verslo subjektams

Interaktyvumo lygis 1

Teikėjas

AB „Lietuvos geležinkeliai“ Krovinių vežimo direkcijos
Krovinių ekspedijavimas geležinkeliais, krovinių vežimas Lietuvos geležinkeliais, Krovinių ekspedijavimas kitų valstybių geležinkeliais, tinkamiausių maršrutų ir priimtiniausių tarifų parinkimas, vagonų paieška bei sekimas Lietuvoje bei užsienio šalyse, informaciją apie krovinių vežimo sąlygas ir jų suderinimas su kitų valstybių geležinkeliais, specialūs tarifai vežant konteinerius traukiniu „Vikingas“ maršrutu Draugystė (Klaipėda) – Koliadiči (Minskas) – Iljičiovskas (Odesa) ir atgal, papildomos paslaugos susijusios su krovinių vežimu geležinkeliais.
Bendra informacija:
AdresasMindaugo g. 12/14, LT-03603 Vilnius
Adresas internetehttp://www.litrail.lt
Darbo laikasI-IV 07.00 – 16.00 V 07.00 – 14.45
Įmonės kodas110053842
Adresas Lietuvoje:
Vilniaus m. sav., Vilnius, Mindaugo g. 12
Tel.: (8 5) 269 27 45, (8 5) 269 33 01, el. p.: cargo@litrail.lt