2018-07-01 12:10Svarbi žinia visiems mobiliojo elektroninio parašo vartotojams.
Svarbi žinia visiems mobiliojo elektroninio parašo vartotojams.
Iki šių metų liepos 1 d. visi mobiliojo elektroninio parašo vartotojai turi pasikeisti SIM korteles.
Šis veiksmas yra būtinas didinant mobiliojo elektroninio parašo saugumo lygį ir vykdant ES ir Lietuvos Respublikos teisės aktus (Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą Nr. 910/2014 dėl elektroninės atpažinties ir elektroninių operacijų patikimumo užtikrinimo paslaugų vidaus rinkoje, kuriuo panaikinama Direktyva 1999/93/EB, ir Ryšių reguliavimo tarnybos sprendimą).
Vartotojai, norintys ir toliau naudotis m. parašo paslauga, turi kreiptis į savo mobiliojo ryšio operatorius ir sudaryti naujas m. parašo sutartis. Visi Lietuvoje veikiantys mobiliojo ryšio operatoriai m. parašo paslaugai reikalingas SIM korteles į naujus saugumo reikalavimus atitinkančias korteles keičia nemokamai.
Anksčiau išduoti m. parašo sertifikatai galios iki 2018 m. liepos 1 d. Iki šios dienos SIM kortelių nepasikeitusiems vartotojams m. parašo sutartys, vadovaujantis ES reglamentu ir RRT sprendimu, bus nutrauktos.
Apdorojama...

Antrinė teisinė pagalba Šiaulių apskrities gyventojams

Antrinė teisinė pagalba – dokumentų rengimas, gynyba ir atstovavimas teisminiame procese.

Kaina: nemokama

Skirta

Gyventojams

Interaktyvumo lygis 1

Teikėjas

Šiaulių valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnyba
Antrinė teisinė pagalba – tai dokumentų rengimas, gynyba ir atstovavimas bylose, įskaitant vykdymo procesą, atstovavimas išankstinio ginčo sprendimo ne teisme atveju, jeigu tokią tvarką nustato įstatymai ar teismo sprendimas. Be to, ši teisinė pagalba apima bylinėjimosi išlaidų bylose, išnagrinėtose civilinio proceso tvarka, su bylos nagrinėjimu administracinio proceso tvarka susijusių išlaidų ir su baudžiamojoje byloje pareikšto civilinio ieškinio nagrinėjimu  susijusių išlaidų atlyginimą.
Antrinę teisinę pagalbą turi teisę gauti Lietuvos Respublikos piliečiai, kitų Europos Sąjungos valstybių narių piliečiai, taip pat kiti Lietuvos Respublikoje bei kitose Europos Sąjungos valstybėse narėse teisėtai gyvenantys fiziniai asmenys. Antrinę teisinę pagalbą šie asmenys gauna, kai jų turtas ir metinės pajamos neviršija Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatytų turto ir pajamų lygių teisinei pagalbai gauti pagal valstybės garantuojamos teisinės pagalbos įstatymą.

Už paslaugos teikimą atsakingų asmenų kontaktai

Šiaulių valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnyba
Valstybės biudžetinė įstaiga
Kodas 145614527
Dvaro g. 123A, Šiauliai LT-76208
Tel./faks. (8 41) 520 040
el. paštas svgtpt@svgtpt.lt
http://pagalba.svgtpt.lt
Bendra informacija:
AdresasŠiauliai, Dvaro g. 123A, LT-76208
Adresas internetehttp://pagalba.svgtpt.lt
Darbo laikasI-IV 8.00-17.00 V 8.00-15.45 Pietų pertrauka: 12.00-12.45
Įmonės kodas145614527
Adresas Lietuvoje:
Šiaulių m. sav., Šiauliai, Dvaro g. 123A
8-41-521109, el. p.: svgtpt@svgtpt.lt