Apdorojama...

Leidimo plaukioti su Lietuvos valstybės vėliava galiojimo sustabdymo liudijimo išdavimas

Lietuvos Respublikos jūrų laivų registre įregistruotas laivas gali būti pagal laivo nuomos be įgulos sutartį (bareboat charter) išnuomotas užsienio valstybės juridiniam arba fiziniam asmeniui. Išnuomotam laivui laivo nuomos be įgulos sutarties (bareboat charter) galiojimo laikotarpiu sustabdomas Leidimo plaukioti su Lietuvos valstybės vėliava galiojimas, o laivas šiam laikotarpiui įregistruojamas užsienio valstybės laivų registre.

Suteikimo trukmė: 3 d. d.

Kaina: 116 Lt

Norėdami pasitikrinti užsakytos paslaugos būseną,prisijunkite

Skirta

Gyventojams
Verslo subjektams

Interaktyvumo lygis 1

Teikėjas

Lietuvos saugios laivybos administracija
Informacija ir dokumentai, kuriuos turi pateikti asmuo.
Prašymas, kuriame turi būti nurodyta, su kurios valstybės vėliava laivas plaukios laivo nuomos be įgulos sutarties (bareboat charter) galiojimo laikotarpiu.
Laivo nuomos be įgulos sutarties (bareboat charter), kurioje nurodytas laivo pavadinimas, laivo savininko ir laivo nuomininko duomenys, šios sutarties sudarymo data ir galiojimo laikas, originalas arba notaro patvirtinta kopija.
Užsienio valstybės laivų registro tvarkytojo išduota pažyma, kad laivas bus įregistruotas šioje valstybėje ir kad jam bus leista plaukioti su tos valstybės vėliava laivo nuomos be įgulos sutarties (bareboat charter) galiojimo laikotarpiu.
Jeigu laivas yra įkeistas – notaro patvirtintas visų hipotekos kreditorių sutikimas išduoti Leidimą laivui laikinai plaukioti su užsienio valstybės vėliava.
Leidimas laivui plaukioti su Lietuvos valstybės vėliava (jeigu jis buvo išduotas).

Informacija ir dokumentai, kuriuos turi gauti institucija (prašymą nagrinėjantis tarnautojas).
Informacija apie Lietuvos Respublikos piliečius iš Gyventojų registro tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos, Gyventojų registro, A. Vivulskio g. 4A, LT-03220 Vilnius, www.gyvreg.lt.
Informacija apie Lietuvos Respublikoje įregistruotus juridinius asmenis iš Valstybės įmonės Registrų centro, Juridinių asmenų registro, V. Kudirkos g. 18, LT-03105 Vilnius-9, www.registrucentras.lt.
Informacija apie laivo areštus ir įkeitimus iš Centrinės hipotekos įstaigos, Hipotekos registro ir Turto arešto aktų registro, Tilto g. 17 / Radvilų g. 4, LT-01101 Vilnius, www.lhr.lt.
Informacija apie jūrų laivą iš Lietuvos saugios laivybos administracijos Laivų registravimo skyriaus, J. Janonio g. 24, LT-92251 Klaipėda, www.msa.lt.
Informacija apie sumokėtą valstybės rinkliavą iš Valstybinės mokesčių inspekcijos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos, Vasario 16-osios g. 15, LT-01514 Vilnius, www.vmi.lt.
Lietuvos Respublikos susisiekimo ministro 2005 m. liepos 4 d. įsakymas Nr. 3-301 „Dėl Lietuvos Respublikos jūrų laivų registravimo taisyklių patvirtinimo“.

Paslaugos administratorių kontaktai

Raminta Šajaukienė, Laivų registravimo skyriaus vyr. specialistė
(laivų registravimui), J. Janonio g. 24, LT-92251 Klaipėda, tel. (8
46) 469 673, raminta.sajaukiene@msa.lt

Eglė Petrauskienė, Laivų registravimo skyriaus vedėja, tel. (8 46) 469 674, egle.petrauskiene@msa.lt

Paslaugos teikėjo kontaktai

Vyr. referentas
Tel. (8 46) 469 602
Faks. (8 46) 469 600
msa@msa.lt
Bendra informacija:
Adresas J. Janonio g. 24, LT - 92251, Klaipėda
Adresas internetewww.msa.lt
Darbo laikasI - IV 8:00-17:00, V 8:00-15:45. Pietų pertrauka: 12:00-12:45
Įmonės kodas188781973
Adresas Lietuvoje:
Klaipėdos m. sav., Klaipėda, J. Janonio g. 24
Internetinė svetainė: