Apdorojama...

Leidimo organizuoti renginį išdavimas, dublikato išdavimas, galiojimo panaikinimas

Norint gauti leidimą / licenciją > Kita > Leidimas rengti masinius viešuosius renginius; Norint gauti leidimą / licenciją > Turizmas ir kita poilsio organizavimo veikla; Naudojantis kultūros paslaugomis.

Kaina:

Paslaugos suteikimo kaina: Paslaugos suteikimo trukmė: Dienų tipas: Komentaras:
30 EUR 20 Darbo dienos Įkainis taikomas už 1 val., kai iki 3 val. trukmės koncertas, mugė, reklaminė akcija ir kitas panašaus pobūdžio renginys vyksta Rotušės a.
30 EUR 20 Darbo dienos Įkainis taikomas už 1 val., kai iki 3 val. trukmės koncertas, mugė, reklaminė akcija ir kitas panašaus pobūdžio renginys vyksta S. Dariaus ir S. Girėno g.
20 EUR 20 Darbo dienos Įkainis taikomas už 1 val., kai iki 3 val. trukmės koncertas, mugė, reklaminė akcija ir kitas panašaus pobūdžio renginys vyksta S. Dariaus ir S. Girėno g. automobilių stovėjimo aikštelėje
15 EUR 20 Darbo dienos Įkainis taikomas už 1 val., kai iki 3 val. trukmės koncertas, mugė, reklaminė akcija ir kitas panašaus pobūdžio renginys vyksta Naujoje g. (prie VŠĮ Alytaus sporto ir rekreacijos centro).
10 EUR 20 Darbo dienos Įkainis taikomas už 1 val., kai iki 3 val. trukmės koncertas, mugė, reklaminė akcija ir kitas panašaus pobūdžio renginys vyksta Dainų slėnyje.
5 EUR 20 Darbo dienos Įkainis taikomas už 1 val., kai iki 3 val. trukmės koncertas, mugė, reklaminė akcija ir kitas panašaus pobūdžio renginys vyksta Miesto sode, Jaunimo parke ir kitose viešosiose vietose.
40 EUR 20 Darbo dienos Įkainis taikomas už valandą, kai gatvių atkarpose vyksta automobilių figūrinio vairavimo, slalomo, šonaslydžio varžybos.
200 EUR 20 Darbo dienos Įkainis už 1 dieną, kai koncertai, mugės, reklaminės akcijos ir kiti panašaus pobūdžio renginiai vyksta Rotušės a.
200 EUR 20 Darbo dienos Įkainis už 1 dieną, kai koncertai, mugės, reklaminės akcijos ir kiti panašaus pobūdžio renginiai vyksta S. Dariaus ir S. Girėno g.
140 EUR 20 Darbo dienos Įkainis už 1 dieną, kai koncertai, mugės, reklaminės akcijos ir kiti panašaus pobūdžio renginiai vyksta S. Dariaus ir S. Girėno g. automobilių stovėjimo aikštelėje.
120 EUR 20 Darbo dienos Įkainis už 1 dieną, kai koncertai, mugės, reklaminės akcijos ir kiti panašaus pobūdžio renginiai vyksta Naujoje g. (prie VŠĮ Alytaus sporto ir rekreacijos centro).
80 EUR 20 Darbo dienos Įkainis už 1 dieną, kai koncertai, mugės, reklaminės akcijos ir kiti panašaus pobūdžio renginiai Dainų slėnyje.
30 EUR 20 Darbo dienos Įkainis už 1 dieną, kai koncertai, mugės, reklaminės akcijos ir kiti panašaus pobūdžio renginiai Miesto sode, Jaunimo parke ir kitose viešosiose vietose.
300 EUR 20 Darbo dienos Įkainis taikomas už 1 dieną, kai gatvių atkarpose vyksta automobilių figūrinio vairavimo, slalomo, šonaslydžio varžybos.
400 EUR 20 Darbo dienos Įkainis už 1 dieną, kai koncertų, mugių, reklaminių akcijų ir kitų panašaus pobūdžio renginių metu prekiaujama alkoholiniais gėrimais Rotušės a.
400 EUR 20 Darbo dienos Įkainis už 1 dieną, kai koncertų, mugių, reklaminių akcijų ir kitų panašaus pobūdžio renginių metu prekiaujama alkoholiniais gėrimais S. Dariaus ir S. Girėno g.
300 EUR 20 Darbo dienos Įkainis už 1 dieną, kai koncertų, mugių, reklaminių akcijų ir kitų panašaus pobūdžio renginių metu prekiaujama alkoholiniais gėrimais S. Dariaus ir S. Girėno g. automobilių aikštelėje.
200 EUR 20 Darbo dienos Įkainis už 1 dieną, kai koncertų, mugių, reklaminių akcijų ir kitų panašaus pobūdžio renginių metu prekiaujama alkoholiniais gėrimais kitose viešosiose vietose

Užsakyti

Galimi paslaugos teikimo sutrikimai dėl Gyventojų registro sąsajos neveikimo

Norėdami pasitikrinti užsakytos paslaugos būseną, prisijunkite

Skirta

Gyventojams
Verslo subjektams

Interaktyvumo lygis 4

Teikėjas

Alytaus miesto savivaldybės administracija
Alytaus miesto savivaldybės administracija
Paslaugos pavadinimas pagal teisės aktą: Leidimo organizuoti renginį išdavimas, dublikato išdavimas, galiojimo panaikinimas
Leidimas suteikia teisę organizuoti renginius savivaldybės viešosiose vietose. Renginių organizatoriai ne vėliau kaip prieš 1 mėnesį iki renginio organizavimo dienos raštu arba esant galimybei elektroninėmis priemonėmis pateikia Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriui nustatytos formos prašymą leisti organizuoti renginį ir teritorijos savininko raštišką sutikimą dėl teritorijos organizuojamam renginiui panaudojimo (jei teritorija priklauso savivaldybei, toks sutikimas nereikalingas). Asmuo apie sprendimą dėl leidimo išdavimo informuojamas telefonu. Leidimas išduodamas asmeniui atvykus į instituciją ir pateikus apmokėjimo kvitą (tuo atveju, jeigu yra nustatyta rinkliava už erdvės naudojimą renginiui pravesti).

Už paslaugos teikimą atsakingų asmenų kontaktai

Vardas ir pavardė: Daina Čečkauskienė
Pareigos: Kultūros skyriaus vyriausioji specialistė
Telefonas: +37031555112
Mobilusis telefonas: +37069809017
El. paštas: daina.ceckauskiene@alytus.lt
Bendra informacija:
Adresas Rotušės a. 4, LT-62504, Alytus
Adresas internete www.alytus.lt
Darbo laikas I - IV 8:00-17:00, V 8:00-15:45. Pietų pertrauka: 12:00-12:45
Įmonės kodas 188706935
Adresas Lietuvoje:
Alytaus miesto sav., Alytus, Rotušės a. 4, LT-62504
Tel. +370 315 55 111
Faks. +370 315 55 191
alytus@ams.lt